افشای علت بی میلی هازارد به تمدید با چلسی

تیری هازارد، پدر ادن هازارد، ستاره خط میانی چلسی امروز فاش ساخت که چرا پسرش تمایلی برای تمدید قرارداد با باشگاه لندنی ندارد ......

تیری هازارد، پدر ادن هازارد، ستاره خط میانی چلسی امروز فاش ساخت که چرا پسرش تمایلی برای تمدید قرارداد با باشگاه لندنی ندارد.

ادن هازارد زمانی که سن کمی داشت، بلژیک را به مقصد فرانسه ترک گفت و سال 2005 به تیم های پایه ای لیل اضافه شد. او سال 2007 توانست به تیم اول باشگاه راه یابد و کمک کرد این تیم در سال 2011 قهرمان لوشامپیونا شود.

درخشش هازارد در ترکیب لیل باعث شد او سال 2012 به چلسی بپیوندد؛ تیمی که به تازگی قهرمان اروپا شده بود. او در 5 سال گذشته دو قهرمانی لیگ جزیره را با آبی ها کسب کرده و 4 بار نیز نامزد دریافت توپ طلا شده است.

عناوینی چون بهترین بازیکن جوان لیگ و نیز بهترین بازیکن فصل لیگ برتر نیز نصیب او شده است با این حال هازارد همچنان در رویای رسیدن به رئال مادرید به سر می برد. او هرگز در مصاحبه های خود این نکته را که رویای او کار کردن زیر نظر زیدان است را رد نکرده است.

مصاحبه ای از پدر هازارد با نشریه "Le Soir" مهر تاییدی زده بر عشق ابدی ادن به کهکشانی ها.

او در مصاحبه اخیر خود صحبت هایی کرده که بدون شک رئالی ها را خوشحال خواهد کرد:« ادن دوست ندارد با چلسی تمدید کند و قرارداد فعلی خود را بهبود ببخشد؛ چرا که رویای او بازی برای رئال است. جایی که همیشه دوست داشته در آن حضور داشته باشد.

البته الان که این حرف ها را می زنم، با اطمینان می گویم که هیچ تماسی بین مسئولان رئال با ادن وجود نداشته و قراردادی هم امضا نشده است. او عضوی از باشگاه چلسی است و تمرکز کامل او روی بازی های پیش رو معطوف شده است ولی مشخص نیست در آینده چه اتفاقی می افتد

تگ ها


اخبار روز ادن هازارد چلسی لیگ برتر فوتبال