افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار

بارسلونا از اینکه بتواند نیمار را در تابستان پیش رو برگرداند ناامید نیست....

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته برای نیمار شب بزرگی بود. او ستاره اول تیمش برابر بایرن بود و علی رغم شکست خانگی ۰-۱ اما موفق شدند راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان شوند. نیمار در واقع  بار دیگر نشان داد که مرد بازی های بزرگ است. در بازی رفت او نمایشی چشم نواز داشت و نقش اول برتری ۲-۳ پی اس جی در مونیخ بود و شب گذشته هم با بدشانسی محض سه توپ او به تیر برخورد کرد و راهی به دروازه پیدا نکرد.

در پایان بازی نیمار تایید کرد که از حضور در پی اس جی بسیار خوشحال تر از گذشته است و ناصر الخلیفی مدیر باشگاه پاریسی هم عنوان داشت که نیمار بهانه ای برای جدایی ندارد.

در حالی که به نظر می رسد نیمار به زودی قراردادش را تمدید کند، زمزمه هایی شنیده می شود که او منتظر تصمیم نهایی لیونل مسی است و اگر فوق ستاره آرژانتینی با بارسا تمدید کند، او از تمدید با پی اس جی خودداری خواهد کرد تا تابستان ۲۰۲۲ به عنوان بازیکن آزاد به بارسلونا برگردد.

طبق ادعای رادیو کاتالونیا، سران بارسا امید خود برای جذب نیمار در تابستان پیش رو را از دست نداده اند و اگر شرایط مهیا باشد، برای جذب او پیشنهاد خواهند داد. با توجه به مدت زمان یک سالی که از قرارداد نیمار باقی مانده، رقم پیشنهادی بارسا بین ۷۰ تا ۸۰ میلیون یورو خواهد بود. همچنین بارسا ممکن است آنتوان گریزمان یا عثمان دمبله را نیز وارد پروسه انتقال نیمار کند.

اگر نیمار در نهایت به بارسا برگردد، باشگاه کاتالان از خرید ارلینگ هالند کنار خواهد کشید.

تگ ها


لیونل مسی نیمار بروسیا دورتموند ارلینگ هالند پاری سن ژرمن بارسلونا