افشای مبلغ مورد نظر منچستر برای جذب ستاره رئال

رافائل واران گزینه شماره یک یونایتد برای تقویت خط دفاعی محسوب می شود....

به گزارش "ورزش سه"، رافائل واران تنها یک سال و ۲ ماه دیگر با رئال قرارداد دارد ولی دیگر تمایلی برای ادامه حضور در این باشگاه ندارد.

او سال ۲۰۱۱ و با توصیه زین الدین زیدان بود که از لانس فرانسه به رئال پیوست و به خصوص در ۵ سال اخیر مهره ثابت خط دفاعی رئال بوده است. واران که با رئال همه جام ها را برده و با تیم ملی فرانسه نیز فاتح جام جهانی شده، حالا به دنبال چالشی جدید در عرصه فوتبال باشگاهی است و سران رئال با علم به این قضیه، مخالفتی با جدایی او ندارند. رئال می داند که واران قراردادش را تمدید نمی کند و سال ۲۰۲۲ می تواند به صورت بازیکن آزاد جدا شود.

یونایتد از ۲۰۱۶ علاقه مند به جذب واران است ولی هرگز به هدف خود نرسیده با این وجود حالا بهترین شانس را برای به خدمت گرفتن این مدافع فرانسوی دارد. طبق ادعای نشریه میرر، سران یونایتد حاضرند پیشنهادی ۴۶ میلیون یورویی به رئال ارائه دهند که با توجه به اینکه تنها یک سال از قرارداد واران باقیمانده، رقم بالایی محسوب می شود. طبق همین گزارش، رئال حاضر نیست با کمتر از ۷۰ میلیون یورو واران را واگذار کند.

ضعف دفاعی منچستر که مهمترین دلیل جاماندن این تیم از کورس قهرمانی لیگ برتر در فصل جاری بود، شاید در نهایت سران باشگاه را متقاعد کند که به خواسته رئال تن بدهند.

تگ ها


رافائل وارانه فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال