افشای کمیسون نجومی رایولا از انتقال هالند

مدیر برنامه های ارلینگ هالند برای انتقال این بازیکن به تیمی دیگر، مبلغی باورنکردنی را به عنوان کمیسیون درخواست خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ارلینگ هالند که پس از پیوستن به بوروسیا دورتموند به درخشش خود ادامه داده، همچنان مورد توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی قرار دارد و گفته می‌شود تابستان آینده از جمع زردپوشان وستفالن جدا خواهد شد. او بند فسخ ۷۵ میلیون یورویی در قراردادش دارد که در پایان فصل جاری قابلیت فعال شدن خواهد داشت و همین موضوع کار مشتریان او را آسان می‌کند.

رایولا دو روز پیش در مصاحبه با اسپورت ۱ و در مورد آینده ستاره نروژی گفت:« ارلینگ می تواند قدم بعدی را در فوتبالش بردارد و این کار را نیز انجام خواهد داد. بایرن مونیخ، رئال مادرید، بارسلونا و سیتی تیم هایی هستند که می توانند مقصد بعدی هالند باشند. سیتی در ۸ سال اخیر ۵ بار فاتح لیگ برتر شده در حالی که یونایتد یک بار هم قهرمان نشده است. وقتی ارلینگ راهی دورتموند شد، همه می دانستیم چنین روزی خواهد رسید و ماندنی شدن او طولانی نخواهد بود.»

او البته دیروز با تصحیح صحبت هایش متذکر شد:« چهار باشگاهی که در مورد آینده هالند ذکر کردم، فقط یک مثال بود که بگویم وقتی او جدا شود، به یکی از ۱۵ باشگاه برتر اروپایی خواهد رفت. اکنون تمرکز ارلینگ فقط روی فوتبال است و هیچ مذاکره ای با هیچ باشگاهی وجود ندارد.»

طبق ادعای سان، انتقال هالند در تابستان ۲۰۲۲ قطعی است و رایولا برای این جا به جایی ۵۰ میلیون یورو طلب خواهد کرد که درصدی را به آلف هالند پدر بازیکن پرداخت می کند.

سان همچنین نوشته است که فقط سیتی مشکلی برای پرداخت این کمیسیون ندارد و رئال، بارسا، یونایتد و چلسی احتمالا حاضر به پذیرش این رقم نجومی نخواهند شد.

تگ ها


مینو رایولا ارلینگ هالند بروسیا دورتموند فوتبال جهان بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال