افشای یک راز جنجالی درباره ماجرای خیانت ایکاردی

یک رسانه آرژانتینی راز حیرت انگیزی را در مورد ماجرای جنجالی مائورو ایکاردی و همسرش فاش کرد....

به گزارش "ورزش سه"، ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن یکی از سوژه های عجیب دنیای فوتبال طی یکی دو روز اخیر بوده است. واندا نارا، همسر مائورو ایکاردی این بازیکن را متهم کرد که به او خیانت کرده و اگرچه آنها دیروز در میلان با یکدیگر ملاقات کردند اما یک رسانه آرژانتینی گزارش می دهد که این زن و شوهر قطعاً از یکدیگر طلاق خواهند گرفت.

بر اساس گزارشی که LAM آرژانتین منتشر کرده یک راز عجیب در مورد این ماجرا فاش شده است. بر این اساس واندا یک جاسوس خصوصی را استخدام کرده تا سر از کار همسرش در آورد و نهایتاً این ماجرا را متوجه شود. همچنین این منبع ادعا کرده که واندا موبایل ایکاردی را هک کرده و چند مکالمه بین او و خانم سوارز پیدا کرده است.

در ادامه این گزارش عنوان شده که مائورو ایکاردی در یکی از این پیام ها از خانم سوارز درخواست کرده که با او در مکانی که هیچ کس آنها را نشناسد ملاقات کنند. با این حال همانطور که گفته شد به نظر می‌رسد که زندگی مائورو ایکاردی و واندا نارا به پایان خط رسیده و این دو به زودی جدایی رسمی خود از یکدیگر را اعلام خواهند کرد؛ اتفاقی که می تواند روی زندگی حرفه‌ای ستاره آرژانتینی نیز تاثیر زیادی بگذارد.

تگ ها


پاری سن ژرمن مائورو ایکاردی فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال