افشین قطبی امیدوار به سرمربیگری در استرالیا

افشین قطبی گزینه سرمربیگری یک تیم استرالیایی است....

افشین قطبی، سرمربی سابق فولاد یکی از گزینه های هدایت تیم ملبورن ویکتوری استرالیا بوده است.

به گزارش مدال، اخبار حاکی از آن است که بعد از پایان همکاری باشگاه ملبورن ویکتوری با کوین موسکات، احتمال در دست گرفتن هدایت این باشگاه از سوی یک سرمربی غیر استرالیایی وجود دارد و در این میان نام افشین قطبی نیز در بین گزینه های مطرح شده برای انتصاب به این سمت مطرح گشته است.

اما نشریات استرالیایی نام افشین قطبی را به عنوان یکی از نامزدهای هدایت تیم ملبورن ویکتوری مطرح کرده اند. این باشگاه بعد از قطع همکاری با کوین موسکات، هنوز برای انتخاب سرمربی جدید خود به جمع بندی کامل نرسیده و ممکن است سرمربی سابق تیم ملی ایران فعالیت خود را در استرالیا ادامه دهد.

هرالد سان در توصیف قطبی، وی را دستیار سابق سرمربیانی چون تیم وربیک و گاس هیدینگ و البته سرمربی تیم ملی فوتبال ایران معرفی کرده است.

البته به نظر می رسد در حال حاضر مارکو کورس، سرمربی سابق آدلاید یونایتد بخت بیشتری نسبت به دیگر رقبا برای تصدی این پست دارد اما ممکن است افشین قطبی هنوز هم شانس برای حضور در این تیم داشته باشد.

مارکو کورس آلمانی که در حال حاضر به ملبورن سفر کرده، طی دو سال اخیر و در دوران حضور در آدلاید یونایتد عملکرد خوبی در این تیم داشت اما قرارداد وی با باشگاه مذکور تمدید نشد و حالا او از بالاترین شانی برای هدایت ملبورن ویکتوری برخوردار است.

اخبار مرتبط:

واکنش مدیرعامل پرسپولیس در مورد مذاکره با افشین قطبی

 

تگ ها


فولاد خوزستان ملبورن ویکتوری افشین قطبی نقل و انتقالات فوتبال