افشین قطبی بخاطر سیل‌زدگان پا به توپ شد

در دیداری خیرخواهانه که عواید آن برای کمک به سیل‌زدگان خوزستان بود، تیم کادرفنی فولاد برابر تیم فوتبال ورزش رسانه استان با دو گل پیروز شد....

در دیداری خیرخواهانه که عواید آن برای کمک به سیل‌زدگان خوزستان بود، تیم کادرفنی فولاد برابر تیم فوتبال ورزش رسانه استان با دو گل پیروز شد.

 اهالی رسانه برابر یاران قطبی شکست خوردند.

به گزارش مدال، این دیدار دوستانه و خیرخواهانه از ساعت ۱۹ امروز به نفع سیل‌زدگان خوزستانی در استادیوم شماره یک فولاد برگزار شد.
در پایان این بازی که هر دو تیم بازی زیبا و نزدیکی را به نمایش گذاشتند، تیم فولاد با دو گل از سد تیم فوتبال رسانه ورزش خوزستان گذشت؛ در نیمه نخست ارسال دقیق میثم سلیمانی به حبیب الله رضایی رسید و او در موقعیت تک به تک، گل اول را درون دروازه رسانه ای‌ها جای داد.
در ادامه تیم رسانه خوزستان چند موقعیت خوب برای گلزنی داشت که با بی‌دقتی جایی درون دروازه حریف نداشتند.
در دقایق پایانی نیمه دوم نیز فولادی‌ها با ارسال توپ توسط ایمان برون از میانه زمین و ضربه میثاق دهقانی موفق شدند گل دوم را بثمر برسانند.
از نکات جالب این دیدار این بود که ایمان مبعلی، مربی فولاد که در ترکیب این تیم حضور داشت، همچون دوران بازیگری‌اش از آمادگی فوق العاده‌ای برخوردار بود.
همچنین برای فولاد ابراهیم میرازپور درون دروازه بود که او نیز باوجود این‌که مدت بسیاری است از دنیای بازی در فوتبال فاصله گرفته است با چند واکنش عالی نشان داد که هنوز چابک و آماده است.
مهدی ابوس، پیشکسوت رسانه ورزش خوزستان نیز در این دیدار تیم رسانه ورزش خوزستان را همراهی داشت.