افشین قطبی: پرسپولیس در آسیا دل شیر داشت

افشین قطبی می‌گوید که همبستگی بازیکنان پرسپولیس و اتحاد آن ها سبب شد تا به فینال بروند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، افشین قطبی سرمربی سابق تیم پرسپولیس که این روزها در شیجیاژوانگ فعالیت می‌کند، در گفتگویی که با خبرگزاری ایرنا داشته، صحبت های جالبی را درباره عملکرد پرسپولی س در لیگ قهرمانان آسیا مطرح کرده است.

* پرسپولیس در آسیا دل شیر داشت
عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا فوق‌العاده بود و این تیم کیفیت بسیار بالایی از خود به نمایش گذاشت که فراتر از آسیا بود. بازیکنان پرسپولیس نشان دادند دل شیر دارند. به بازیکنان و کادرفنی تبریک می‌گویم. آنها یکبار دیگر غیرت ایرانی را معنا کردند. حضور افراد با تجربه و عاشقان واقعی پرسپولیس چون کریم باقری، افشین پیروانی، حمید مطهری و داود فنایی در کنار یحیی گل محمدی به پرسپولیس کمک بزرگی کرد.

* به یحیی گل‌محمدی تبریک می‌گویم
پرسپولیس با حریفان قدرتمندی بازی کرد که هرکدام از آنها امکانات زیادی دارند اما عملکرد خوب سرخپوشان آنها را به زانو درآورد. متاسفانه شاهد برخی حواشی به ویژه قبل از بازی با النصر بودیم اما همان زمان ایمان داشتم بازیکنان ما با غیرت ایرانی انگیزه بیشتری برای موفقیت پیدا می‌کنند. پرسپولیس در کار فنی نمایش بسیار خوبی ارائه کرد و باید به یحیی گل‌محمدی به خاطر آماده کردن چنین تیمی تبریک بگویم.

* پرسپولیس می‌تواند پنجمین قهرمانی را کسب کند
هواداران پرسپولیس بی‌نظیر هستند. آنها عامل اصلی این موفقیت‌ها به حساب می‌آیند. هیچگاه خاطرات شیرین حضور در کنار هوادران پرسپولیس را فراموش نمی‌کنم و به اعتقاد من آنها بی‌نظیر هستند. انرژی مثبت آنها همیشه همراه پرسپولیس است و مطمئن باشید آنها بیشترین نقش را در این موفقیت ها ایفا می‌کند. این تیم با ادامه همین روند می‌تواند پنجمین قهرمانی خود را در لیگ برتر هم جشن بگیرد.

* باشگاه باید مشکلات بازیکنان را حل کند
تیم‌های قدرتمندی در شرق آسیا مدعی حضور در فینال هستند اما اگر پرسپولیس به این روند ادامه دهد شانس زیادی برای قهرمانی دارد. مدیریت باشگاه باید هرچه سریعتر نسبت به برطرف کردن ناراحتی بازیکنان اقدام کند تا این همبستگی و یکدلی به خطر نیافتد.

* ایران به جام جهانی صعود می‌کند
ایران قدرت اول آسیا است و بی‌تردید شانس زیادی برای صعود داریم. شاید در بازی‌های قبل خود نتایج لازم را نگرفتیم اما بازیکنان ما توانایی جبران نتایج را دارند.

* رقابت در چین بسیار نزدیک است
از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم و خوشبختانه آنها هواداران راضی کردند و این از هر چیزی مهم‌تر است. تیم‌های قدرتمند و با امکاناتی در لیگ چین حضور دارند و رقابت تیم‌ها بسیار نزدیک و دشوار است.

بیشتر بخوانید:

نصیرزاده: پرسپولیس از فینال آسیا محروم نمی‌شود

مدیر السد: فهمیدیم قرارداد پرسپولیسی ها قانونی است

 

 

تگ ها


افشین قطبی شیجیاژوانگ چین پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال