افنبرگ: بواتنگ بهتر است به پاریس برود

به گزارش مدال، اشتفان افنبرگ از اینکه قهرمان بوندس لیگا درصدد فروش مدافع خود است تعجب کرده است ......

به گزارش مدال، اشتفان افنبرگ از اینکه قهرمان بوندس لیگا درصدد فروش مدافع خود است تعجب کرده است. او می گوید: اگر بایرن اعتقاد به فروش بواتنگ دارد او باید به PSG برود.

بواتنگ که هفته های اخیر زمزمه هایی مبنی بر جابه جایی او در فصل نقل و انتقالات به گوش می رسید بسیار به یونایتد نزدیک شده بود اما با پایان زمان نقل و انتقالات این فصل انگلیس، تا امروز در مونیخ مانده است. در روزهای اخیر او به پاریسن ژرمن هم بسیار نزدیک شده اما کواچ رسما اعلام کرده که او در بایرن خواهد ماند.

افنبرگ با فروش بواتنگ مخالف است اما به او پیشنهاد داده اگر دنبال قهرمانی در جام باشگاه های اروپاست به PSG برود. او می گوید: به شخصه نمی توانم به فروش بواتنگ فکر کنم. او بازیکن با تجربه ای است و این فروش نمی تواند دلایل ورزشی داشته باشد. در نهایت اگر به کسب لیگ قهرمانان فکر می کند به او پیشنهاد پیوستن به PSG را می دهم.

اشتفان افنبرگ شرایط بوجود آمده بواتنگ و لواندفسکی را یکی نمی داند. مهاجم لهستانی بایرن مونیخ میخواست شرایط جدیدی را تجربه کند اما احتمالا این فصل در مونیخ باقی می ماند. این اسطوره المانی میگوید: اگر بازیکنی تمایل به جدایی دارد باید برود. شروع کردن فصل با تعدادی بازیکن ناراضی اصلا خوشایند نیست.

تگ ها


فوتبال