اقدام ارزشمند گواردیولا؛ ارسال نامه تشکر به 114 هوادار+ عکس

پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی در اقدامی ارزشمند برای تمام هواداران تیمش که به اوکراین سفر کرده بودند تا دیدار سیتیزن‌ها برابر شاختار را تماشا کنند شخصا نامه تشکر نوشت....

به گزارش مدال، منچسترسیتی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا مهمان شاختار در اوکراین بود. مسابقه‌ای که 114 هوادار این تیم برای تمایش آن مسافت 4 هزار مایلی را طی کردند تا تیم‌شان را در اوکراین همراهی کنند.

«پپ گواردیولا» سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی در اقدامی ارزشمند برای تمجید از این حمایت تصمیم گرفت شخصا از آنها تشکر کند و به هر یک نامه‌ای جداگانه فرستاد.

«درن پیج» یکی از آن هواداران نامه خود را در فضای مجازی منتشر کرد که متن آن چنین است: «درن عزیز، چهارشتبه 18 سپتامبر تو و 113 هوادار دیگر سفری طولانی داشتید تا دیدار ما برابر شاختار را در دونتسک اوکراین شاهد باشید. می‌خواهم از این فرصت استفاده و از تو تشکر کنم. ما از شروع فصل با یک پیروزی خرسند بودیم. بازی سختی برابر شاختار داشتیم اما فکر می‌کنم خوب بودیم و بازی را کنترل کردیم. داشتن حمایت شما در این بازی‌ها اهمیت بالایی دارد و همیشه گفته‌ام بدون هواداران ما هیچ هستیم. برای نشان تشکر و قدردانی خود از شما می‌خواهیم شما را به تماشای دیدار برگشت برابر شاختار در تاریخ 26 نوامبر در ورزشگاه اتحاد دعوت کنیم. از طرف تیم و کادرفنی باز هم از شما و حمایت شما تشکر می‌کنم. پپ گواردیولا.»

بیشتر بخوانید:

ادعای عجیب؛ ساری از گواردیولا بهتر است!

تگ ها


پپ گواردیولا منچسترسیتی سیتیزن‌ها نامه پپ به هواداران هواداران منچسترسیتی لیگ قهرمانان لیگ قهرمانان اروپا فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس قدردانی از هواداران جوزپ گواردیولا منچستر سیتی UEFA Champions League لیگ برتر فوتبال