اقدام تامل برانگیز رییس دپارتمان داوری فوتبال

رییس دپارتمان داوری فوتبال طی روزهای گذشته واکسن کرونا را دریافت کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، بازیهای مرحله مقدماتی جام جهانی در حالی از هفته آینده و در ۸ کشور برگزار می شود که علاوه بر تیم ملی فوتبال ایران نمایندگان داوری کشورمان نیز در آنها حضور خواهند داشت.


این نمایندگان شامل تیم های داوری و نظارت هستند که ابلاغ شان از حدود یک ماه پیش توسط فیفا داده شده است. نکته قابل توجه این است که تعداد زیادی از ناظران در سراسر جهان به دلیل شیوع کرونا از پذیرش این ابلاغ ها و حضور صرف نظر کردند. از این رو حسن کامرانی فر و مسعود مرادی از ایران به عنوان ناظرین جایگزین ابلاغ را دریافت کردند.


نکته قابل توجه این است که این دو نفر در کمتر از ۳ روز مجوز تزریق واکسن کرونا را برای خود آماده کردند و طی روزهای گذشته با حضور در هتل المپیک همراه ملی پوش تزریق شان را انجام دادند.


این در حالی است که حسن ظهیری کمک داور بین المللی و الیت کشور که چند هفته زودتر از ابلاغ خود توسط فیفا مطلع شده بود، نتوانست واکسن را دریافت کند و حتی با مثبت شدن تست PCR خود و ابتلا به کرونا از سفر به ژاپن بازماند تا داوری از کشور مالزی جایگزین او شود.


در این شرایط چنین سوالی پیش می آید که چرا داور بین المللی ایران نمی تواند واکسن را دریافت کند و از سفر باز می ماند اما کامرانی فر که ریاست دپارتمان داوری را هم برعهده دارد، واکسن می زند تا سلامتی اش حفظ شود. شاید بهتر بود از ماه ها قبل ترتیبی داده می شد که داوران بین المللی در لیست الیت که حدود ۱۵ نفر هستند، واکسن بزنند تا اینقدر راحت یک سهمیه بین المللی ایران از دست نرود.

تگ ها


کمیته داوران