اقدام جالب باشگاه میلان پیش از دربی دلامادونینا

باشگاه میلان پیش از دربی حساس دلامادونینا راه حل جدیدی برای مبارزه با توهین‌های نژادپرستانه در ورزشگاه‌ها پیدا و آن را به سایر باشگاه‌های حاضر در لیگ‌های معتبر جهان معرفی کرده است....

به گزارش مدال؛ میلان امشب در دربی دلامادونینا میزبان اینتر خواهد بود؛ جدالی که پس از اتفاقات اخیر فوتبال ایتالیا آن را «دربی علیه نژادپرستی» نامیده‌اند. «روملو لوکاکو» مهاجم اینتر در بطن این جریان قرار دارد؛ مهاجم بلژیکی در دیدار برابر کالیاری از سوی هواداران حریف قربانی توهین‌های نژادپرستانه شد و این مسئله در فوتبال ایتالیا سر و صدای زیادی به پا کرد.

حالا روسونری برای جلوگیری از بروز این اتفاق در دربی امشب تصمیم دارد با راهکاری آنلاین ابتدا آگاهی هواداران را بالا ببرد و از هواداران خواسته توهین‌کنندگان را در شبکه‌های مجازی معرفی کنند.

«ایوان گازیدیس» درباره این راه حل با «گاتزتا دلو اسپورت» به صحبت پرداخت و گفت: «فوتبال ایتالیا باید برخیزد و علیه این اتفاقات اقدام شدید و جدی اتخاذ کند. باشگاه میلان رهبری این اتفاق را برعهده می‌گیرد.‌ فوتبال نمونه بزرگی از نشان دادن قدرت وحدت و کار تیمی است. ما باور داریم باشگاه‌ها وظایف اخلاقی هم دارند. هواداران متخلفین را معرفی خواهند کرد و ما قاطعانه با این پدیده مبارزه خواهیم کرد.»

بیشتر بخوانید:

میلان – اینتر؛ ال ‌میلانو

تگ ها


میلان روسونری دلامادونینا میلان اینتر نژادپرستی توهین به لوکاکو توهین نژادپرستانه سری آ فوتبال جهان سری آ فوتبال