اقدام جالب باشگاه‌های برزیلی برای مقابله با کرونا

سه باشگاه برزیلی برای مقابله با ویروس کرونا دست اقدامی تحسین برانگیز زده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از شیوع و گسترده تر شدن ویروس کرونا همه افراد در سراسر جهان به دنبال مقابله با آن هستند. فوتبال و اهالی آن نیز از این قاعده مستثنی نبوده اند و در انجام کارهای خیرخواهانه برای مقابله با این ویروس ترسناک شرکت کرده‌اند.

در همین رابطه سه باشگاه فوتبال در کشور برزیل با در اختیار قرار دادن ورزشگاه‌ها و زمین‌های تمرینی خود به مسئولان مبارزه با ویروس کرونا، برای مبارزه با این بیماری وارد گود شدند. باشگاه های اتلتیکو پارانائنزه، باهیا و سائوپائولو روز پنج‌شنبه چنین پیشنهاداتی را ارائه دادند.

باشگاه باهیا در توییتر خود پیرامون این موضوع نوشته است: " ما مراکز آموزشی باهیا را تا زمانی که نیاز به مبارزه با کرونا باشد در اختیار دولت قرار می‌دهیم." همچنین روی کاستا، فرماندار ایالتی باهیا نیز در این باره می گوید: " ما قصد داریم کمک خود را به بیمارانی که به ویروس کرونا مبتلا شده اند و به درمان های پیچیده نیاز ندارند، انتقال دهیم."

سائوپائولو و اتلتیکو پارانائنزه نیز دست به اقداماتی مشابه با باشگاه باهیا زده اند. بزرگ ترین کشور آمریکای جنوبی یعنی برزیل تاکنون ۶۲۱ مورد مبتلا به ویروس کرونا را تایید کرده و تا به حال شش نفر جان خود را به خاطر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

بیشتر بخوانید:

پوچتینو و آرزوی بازگشت به آرژانتین با مسی

تگ ها


ویروس کرونا فوتبال جهان لیگ برزیل فوتبال