Banner

اقدام جالب رونالدو؛ تبدیل هتل‌هایش به بیمارستان تخصصی کرونا

کریستیانو رونالدو برای کمک به مبارزه با شیوع ویروس کرونا، هتل‌های خود در کشورش پرتغال را به بیمارستان تبدیل خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستیانو رونالدو ستاره بزرگ فوتبال دنیا همیشه به عنوان ستاره‌ای که نسبت به مشکلات جامعه حساس بوده شناخته می‌شده و حالا بار دیگر درحالیکه دنیا با معضل بزرگ شیوع ویروس مرگبار کرونا دست و پنجه نرم می‌کند قصد دارد نقش خود را در این مبارزه ایفا کند.

به گزارش مارکا رونالدو قصد دارد برای کمک به مبارزه با این اپیدمی، هتلهای خود در کشورش پرتغال را به بیمارستان تبدیل کند. رونالدو از زمانی که باشگاه یوونتوس اعلام کرد بعد از ابتلای دانیله روگانی بازیکنش به ویروس کرونا همه بازیکنان را در قرنطینه قرار داده، با توجه به اینکه در پرتغال به سر می‌برد اعلام کرد به تورین برنگشته و خود را قرنطینه خواهد کرد.

بر اساس اعلام مارکا، تمامی هتل‌های رونالدو در پرتغال به  بیمارستان تبدیل شده و استفاده از آنها برای بیماران کرونایی رایگان خواهد بود. رونالدو شخصا تمام هزینه‌های کارکنان، پزشکان و کادر درمانی و هزینه‌های جاری را پرداخت خواهد کرد.

رونالدو چند روز پیش در پیامی در شبکه‌های اجتماعی نوشت:" همه باید به مقامات گوش بدهیم. محافظت از جان‌مان از هر چیز دیگری مهمتر است".

بیشتر بخوانید:

رونی: رونالدو به خاطر لاغری فست‌فود می‌خورد!

پیام کرونایی کریس رونالدو به مردم جهان

 

 

تگ ها


کریستیانو رونالدو ویروس کرونا فوتبال جهان کرونا یوونتوس فوتبال