اقدام جنجالی مالک شهر خودرو از راه دور!

مربی شهر خودرو با انتقاد تند و تیز علیه مالک باشگاه مدعی شد که او از تهران به بازیکنان پیغام داده تا برای جدایی‌شان و دریافت رضایت‌نامه به او مراجعه کنند....

به گزارش "ورزش سه" مدیریت مالک باشگاه شهر خودرو از تهران، داشتن دو مدیرعامل و کشمکش جنجالی میان مسئولان استانی و مالک باشگاه در یک‌ماه گذشته باعث شده تا انواع و اقسام مشکلات و هرج و مرج‌ها در اردوی شاگردان مهدی رحمتی به چشم بیاید؛ یکی از این مشکلات که پس از شکست روز گذشته مقابل ذوب‌آهن اصفهان از سوی محمد نوازی مربی تیم فوتبال شهر خودرو مطرح شد، موضوع جدایی بازیکنان این تیم بود.

در حالی‌که کادرفنی مخالف سرسخت جدایی فرجی و قاسمی‌نژاد بودند، گویا فرهاد حمیداوی مالک باشگاه از تهران برای آن‌ها پیغام داده که می‌توانند با حضور در تهران و انجام مذاکره، رضایت‌نامه خود را دریافت کنند و به مقصد باشگاه دلخواه‌شان بروند؛ در حالی‌که وطنخواه مدیرعامل سابق باشگاه شهر خودرو در مشهد گفته بود به هیچ‌وجه بازیکنان حق جدایی ندارند و با توجه به نیاز سرمربی آن‌ها نمی‌توانند رضایت‌نامه بگیرند!

این دو دستگی و شکاف عمیق مدیریتی باعث شده تا شهر خودرو در بحرانی‌ترین حالت ممکن به لحاظ مالکیت و مدیریت قرار بگیرد اگرچه به‌نظر می‌رسد این داستان مدیریتی و کشمکش‌های موجود شهرخودرو درحال اتمام است.

تگ ها


سید مهدی رحمتی شهر خودرو