اقدام خاص باشگاه اسپانیایی به مناسبت صد سالگی

باشگاه اوساسونا بعد از ۱۰۰ ساله شدن خود دست به یک اقدام خاص زده است....

به گزارش "ورزش سه" به مناسبت صدمین سالگرد باشگاه اوساسونا، آن ها از تایپوگرافی انحصاری جدید خود(طراحی حروف و اعداد)، که توسط استودیوی Ashler Design مستقر در پامپلونا تولید شده، رونمایی می کنند. این حروفی است که انحصارا برای اوساسونا طراحی شده و از این پس با نام Osasuna Font شناخته خواهد شد.

این تایپوگرافی در واقع با فرهنگ و تاریخ منطقه پیوند خورده است. سرزمینی که از سال ۱۹۲۰ ریشه در باشگاه اتلتیکو اوساسونا دارد. به این ترتیب باشگاه قصد دارد تصویر خود را به روز کند و احترام و انسجام هویت های خود را برجسته کند.

این اولین بار در تاریخ صد سالگی اوساسونا است که این باشگاه پس از استفاده از فونت های تجاری مختلفی که در سال های اخیر در دسترس هر کاربری قرار گرفته بود، حالا تایپوگرافی خاص خود را دارد.

از تایپوگرافی انحصاری جدید از این به بعد در لوگوی باشگاه و همچنین در نمودار گرافیکی فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۲ که برای شبکه های اجتماعی نیز معرفی می شود، استفاده خواهد شد.  این برنامه همچنین در کمپین های ارتباطی مختلفی که توسط این باشگاه انجام می شود حضور خواهد داشت. همچنین تمام تابلوهای راهنمای استادیوم اصلاح شده و از فونت های جدید استفاده خواهد شد.

محتوای اختصاصی ورزش‌سه با همکاری رسمی لالیگا
This Content Is Provided By LaLiga In Partnership With Varzesh۳

تگ ها


اوساسونا