اقدام خبرساز سیمئونه، مورد توجه هواداران

بازبینی صحنه‌های دیدار اتلتیکومادرید و بارسلونا نشان داده پیش از رسیدن توپ به مسی و هنگامی که توپ به سمت محوطه جریمه روخی‌بلانکو می‌رفته، سیمئونه می‌دانسته که نتیجه آن چه خواهد شد....

اقدام خبرساز سیمئونه، مورد توجه هواداران

به گزارش مدال، یکشنبه شب در جدال اتلتیکومادرید و بارسلونا «لیونل مسی» در دقیقه 87 با یک ضربه پای چپ دقیق دروازه روخی‌بلانکو را گشود تا بلوگرانا با همین تک گل به سه امتیاز حساس بازی دست یابد.

اما واکنش‌های «دیگو سیمئونه» هنگام صحنه گل از دید دوربین‌ها پنهان نمانده و حالا انتشار قاب‌هایی از واکنش سیمئونه پیش از وارد شدن توپ به درون دروازه حسابی خبرساز شده است.

تنها چند ثانیه پیش از شروع حمله بارسا، سیمئونه با فریاد از بازیکنانش می‌خواهد که به ساختار دفاعی خود بازگردند و هیجان بالایی داشت اما هنگامی که توپ به مسی رسید، رفتارش سرمربی اتلتیکو تغییر کرد. پس از رسیدن توپ به تور دروازه، سرمربی آرژانتینی تنها شانه بالا انداخت و به تشویق لئو مشغول شد. تصاویر نشان می‌دهد که او پیش از ضربه زدن مسی به توپ، از نتیجه آگاه بوده و می‌دانست دروازه تیمش فرو خواهد ریخت.

برخی هواداران پس از انشار این تصاویر به آن واکنش نشان دادند که در زیر برخی از آنها را می‌خوانید:

«باور کردنی نیست، حتی رقیب هم می‌دانست که چه اتفاقی قرار است رخ دهد!»

«گاهی تنها باید تشویق کنید حتی اگر رقیب باشد. رقیب بزرگ قابل احترام است.»

«سیمئونه باهوش است، می‌دانست مسی چنین فرصتی را از دست نخواهد داد. او تلاش کرد که به لئو فرصت ندهد اما یک لحظه غفلت تمام برنامه‌هایش را بهم ریخت.»

بیشتر بخوانید:

افشاگری بزرگ مادر مسی در خصوص توپ طلا

تگ ها


دیگو سیمئونه روخی بلانکو اتلتیکومادرید بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها اتلتیکومادرید بارسلونا لالیگا لیونل مسی تشویق مسی فوتبال جهان لیونل مسی اتلتیکو مادرید بارسلونا اتلتیکو مادرید-بارسلونا لالیگا فوتبال