اقدام سختگیرانه پرسپولیس قبل از حضور در هند

باشگاه پرسپولیس برای حفظ سلامتی بازیکنانش و دور شدن از خطر ابتلا به کرونا و در ادامه حذف از لیگ قهرمانان آسیا، پروتکل داخلی سختگیرانه‌ای را ترتیب داده است....

 به گزارش “ورزش سه”، باشگاه پرسپولیس برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، برنامه‌های ویژه‌ای را قبل از آغاز لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ تدارک دیده که مهم‌ترین بخش آن، نظارت و کنترل اعضای تیم پیش از اعزام به هند است.


در گام نخست اجرای برنامه، مهدی عبدی با جریمه ۲۰ میلیون تومانی مواجه شد و شب گذشته هم خبر رسید علاوه بر میلاد سرلک، دیگر بازیکن تیم که عکس دسته‌جمعی ثبت کرده بود یعنی علی شجاعی هم با جریمه مالی از سوی مدیریت باشگاه مواجه شده است.


طبق شنیده‌ها، از طرف باشگاه به اعضای تیم اعلام شده باید میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در زمان باقی‌مانده تا شروع رقابت‌های آسیایی، چندبرابر کنند. 


 انتظار می‌رود سرخپوشان که به خواسته یحیی گل‌محمدی و با موافقت جعفر سمیعی، قرنطینه کاملی قبل از حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ را  تجربه کرده‌اند، حرفه‌ای رفتار کنند و موارد پیشگیری از ابتلا به کووید ۱۹ را به درستی پشت سر بگذارند. این سختگیری‌ها در راستای حفظ سلامت اعضای تیم پرسپولیس و سایر تیم‌هاست تا شبیه به اردوی تیم رقیب با شوک بزرگ ابتلا به کرونا مواجه نشوند.


حالا زمان آن رسیده تا باقی باشگاه‌ها نیز مثل پرسپولیس کنترل و نظارت بیشتری بر روی بازیکنان خود داشته باشند تا دیگر از سوی اهالی فوتبال، اخبار تلخ ابتلا به کرونا گزارش نشود تا اتفاقی که در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا با حذف الهلال عربستان به دلیل ابتلای بازیکنانش به کرونا همراه شد، متوجه تیمی از ایران نشود.

تگ ها


پرسپولیس تهران