اقدام ضربتی برای جایگزینی جداشده‌های پیکان

پیکان تهران طی چند روز گذشته بازیکنان متعددی را به خدمت گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از جدایی مهدی تارتار از پیکان تعدادی از بازیکنان این تیم که قراردادشان به پایان رسیده بود نیز خودروسازان را به مقصد تیم های دیگر ترک کردند. از این رو نگرانی هایی برای جایگزینی این نفرات در پیکان وجود داشت.


تیمی که سال گذشته با هزینه اندک و بودجه محدود موفق شد به رتبه هفتمی در لیگ برتر برسد، امسال اگرچه اندکی بودجه اش افزایش داشته اما همچنان نسبت به بسیاری از تیم های لیگ برتر از نظر مالی در رده پایین تری قرار دارد.


با این وجود مدیران باشگاه پیکان و در راس آن اکبر محمدی با هماهنگی مجتبی حسینی سرمربی جدید این تیم سریعا برای جذب نفرات مورد نظر اقدام کردند و حالا در بسیاری از پست ها نیازی به جذب بازیکن جدید احساس نمی‌شود.


به عبارت بهتر می‌توان گفت پیکانی ها تاکنون موفق شدند به جای همه بازیکنانی که از تیم شان رفته اند بازیکنان خوبی را به خدمت بگیرند و با توجه به بضاعت خود عملکرد موفقی در نقل و انتقالات داشته اند.


پیکان در نقل و انتقالات بازیکنانی نظیر آرمان قاسمی، محمد خدابنده‌لو، علیرضا رضایی، نادر محمدی و... را از دست داد اما تا اینجای کار با هماهنگی ایجاد شده میان اکبر محمدی و مجتبی حسینی نفرات بیشتری هم به عضویت خودروسازان در آمدند.


پیکان تا اینجای نقل و انتقالات ۵ سهمیه لیگ برتری خود را با فرهاد مجد کرمانشاهی، محمد مهدی محبی، بهروز نوروزی‌فرد، مجتبی حقدوست و پیمان رنجبری پر کرده و همچنین بازیکنان بااستعدادی را نیز از لیگ دسته اول به خدمت گرفته است. از سوی دیگر قرارداد بازیکنانی نظیر حسین پورامینی، دانیال ماهینی،ابراهیم صالحی هم تمدید شده است. ضمن اینکه برخی بازیکنان اصلی پیکان از سال گذشته مانند اسماعیل بابایی، سامان فلاح، امیرحسین جدی، حسین حیدری، امین درویشی، علیرضا کوشکی و ... در این تیم ماندگار شده اندتا تقریبا از همین حالا بتوان اینطور برداشت کرد جایگزین نفرات جدا شده به خوبی از سوی کادرفنی و کادر مدیریتی پیدا شده‌اند.


این در شرایطی است که خودروسازان هنوز دو سهمیه لیگ برتری و یک سهمیه آزاد دیگر تا پایان نقل و انتقالات می‌توانند به خدمت بگیرند و با توجه به زمان باقیمانده کادرفنی پیکان می‌تواند نیازهای تیمش را برطرف کند.


پیکان با وجود محدودیت هایی که در بحث مالی دارد، اما به نظر می‌رسد امسال هم مانند سال گذشته بتواندروزهای خوبی را پشت سر بگذارد و همان تیمی باشد که هواداران فوتبال انتظار دارند؛ خصوصا حالا که یک مربی باانگیزه مثل مجتبی حسینی بالای سر این تیم است.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ فوتبال ایران پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال