اقدام عجیب باشگاه استقلال در مورد ماجرای طارمی!

ورزش > لیگ برتر - باشگاه استقلال در ماجرای مهاجم پیشین پرسپولیس عقبنشینی کرد و صحبتهای معاون باشگاه را از روی سایت رسمی استقلال برداشت ......

ورزش > لیگ برتر - باشگاه استقلال در ماجرای مهاجم پیشین پرسپولیس عقب‌نشینی کرد و صحبت‌های معاون باشگاه را از روی سایت رسمی استقلال برداشت.
پس از اظهارات مهدی طارمی در برنامه نود، پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال در سایت این باشگاه اعلام کرد که فدراسیون باید به پرونده طارمی و باشگاه پرسپولیس ورود کند. هنوز چند ساعت از صحبت‌های معاون ورزشی باشگاه استقلال نگذشته بود که در اقدامی عجیب این مصاحبه از سایت باشگاه و کانال‌های رسمی حذف شد. ظاهراً هواداران استقلال از طریق صفحات مجازی از توفیقی خواسته بودند که در قضیه طارمی ورود کرده و خواهان گرفتن حق استقلال باشند. معاون ورزشی باشگاه هم این کار را انجام داده از فدراسیون خواست با متخلفان برخورد کند. اینکه چرا به‌یک‌باره صحبت‌های توفیقی از سایت باشگاه برداشته شد، هنوز مشخص نیست.
از طرفی، از مسئولان استقلال هم کسی قصد ندارد به پرونده طارمی ورود کند، چرا که از هیئت مدیره گرفته تا رضا افتخاری مدیرعامل استقلال تصمیم گرفته‌اند اظهارنظر خاصی نداشته باشند.

تگ ها


اخبار روز مهدی طارمی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال