اقدام عجیب سیتی؛خروج نام هدف بارسا از لیست CL

باشگاه منچسترسیتی نام اریک گارسیا را از لیست خود برای مسابقات لیگ قهرمانان اروپا کنار گذاشت....

به گزارش "ورزش سه"، تقریباً در تمام طول تابستان شایعات زیادی در رابطه با علاقه بارسلونا و مذاکره این باشگاه برای جذب مدافع اسپانیایی منچسترسیتی یعنی اریک گارسیا به گوش می رسید. حتی در مقطعی گفته شد که گارسیا در آستانه انتقال به نوکمپ قرار گرفته اما نهایتاً توافقات مالی بین دو طرف شکل نگرفت تا این بازیکن حداکثر یک فصل دیگر در اتحاد ماندگار شود.

حالا و چند روز پس از اینکه باشگاه منچسترسیتی پیشنهاد نهایی بارسلونا برای جذب گارسیا رد کرد، آنها دست به اقدامی عجیب زده و مدافع اسپانیایی را از لیست خود برای رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری کنار گذاشته اند.

با این حال منچسترسیتی تا تاریخ ۲۰ اکتبر فرصت دارد نام گارسیا را در لیست B قرار دهد؛ این لیست به بازیکنانی اختصاص دارد که در تاریخ یک ژانویه ۱۹۹۹ یا بعد آن متولد شده اند.

این اقدام عجیب در حالی از سوی منچستر سیتی و پپ گواردیولا صورت گرفته که حتی اگر گارسیا در این فصل لیگ قهرمانان اروپا با لباس تیم انگلیسی به میدان می رفت و در ژانویه راهی بارسا می شد، بازهم مشکلی برای حضور با آبی و اناری ها در چمپیونزلیگ نداشت چرا که قانون قبلی از سوی یوفا تغییر کرده و در واقع همین موضوع باعث شده که خط خوردن مدافع اسپانیایی از لیست ۲۱ نفره سیتی عجیب تر از از حد معمول به نظر برسد.

تگ ها


منچستر سیتی بارسلونا