اقدام عجیب نیمکت شهرخودرو در دقیقه ۹۳

در دقایق پایانی دیدار شهرخودرو و آلومینیوم اراک اتفاق عجیبی از سوی نیمکت مشهدی ها رخ داد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم های شهرخودرو و آلومینیوم اراک در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفتند که تلاش دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه، با تساوی ۲ – ۲ به پایان رسید.


در این مسابقه اراکی ها دوبار و توسط سعید باقر پسند و مهدی حسینی از میزبان خود پیش افتادند ولی گلهای آنها توسط اکبر صادقی و حسین مهربان پاسخ داده شد. در این دیدار صادق صادقی بازیکن شهرخودرو در دقیقه ۴۴ از زمین مسابقه اخراج شد.


اما در ثانیه های پایانی این دیدار و در حالیکه تیم آلومینیوم فرصت زدن گل پیروزی را داشت، اتفاق عجیبی رخ داد که می تواند برای تیم شهرخودرو و فرد خاطی عواقب سنگینی داشته باشد.


داستان از این قرار است بازیکنان آلومینیوم با تصاحب توپ، یک موقعیت ایده آلی را بر روی دروازه شهرخودرو تدارک دیدند و در حالیکه تنها یک بازیکن و دروازه بان شهرخودرو در مقابل حمله ۴ نفره اراکی ها قرار داشت، از سمت نیمکت شهرخودرو یک توپ به وسط زمین فرستاده شد.


این اقدام عجیب باعث شد تا داور مسابقه مجبور به قطع بازی شود و بدین شکل حمله خطرناک بازیکنان آلومینیوم ناقص ماند. اتفاقی که با اعتراض اراکی ها نیز همراه شد و در صورت شناسایی فرد خاطی، ممکن است عواقب سنگینی در انتظار فرد حاضر بر روی نیمکت شهرخودرو شود.

تگ ها


شهر خودرو