اقدام عجیب گواردیولا؛ کریسمس ممنوع!

پپ گواردیولا هنوز برای دفاع از عنوان قهرمانی تسلیم نشده و همه کار خواهد کرد تا در نیم فصل دوم، لغزش ها را جبران کند...

به گزارش مدال، پپ گواردیولا جشن سال نوی میلادی را برای بازیکنان تیم اصلی منچسترسیتی ممنوع کرد. این سرمربی نمی‌خواهد مانند فصل گذشته، پس از این جشن، فرم تیم افت کند.
به گزارش میرور، مجموعه منچسترسیتی طی سال‌های اخیر سنتی را آغاز کرده که در آن تمام اعضای باشگاه در مراسم کریسمس حضور می‌یابند و برای یک شب به جشن و شادی می‌پردازند. با توجه به اینکه میان لیورپول صدرنشین و منچسترسیتی 14 امتیاز اختلاف وجود دارد، پپ گواردیولا احتیاط را در دستور کار قرار داده و حضور در این جشن را برای بازیکنان تیم اصلی ممنوع کرده است. 
البته شاید گواردیولا در این تصمیم خود حق داشته باشد زیرا سال گذشته پس از این مراسم، منچسترسیتی ابتدا در خانه 3-2 مقابل کریستال پالاس شکست خورد و سپس 4 روز بعد، یک شکست دیگر برابر لسترسیتی متحمل شد. سیتیزن‌ها نمی‌خواهند تا هفته پایانی لیگ، دست از تلاش بردارند و این اقدام پپ، قطعا به همین دلیل است. این جشن، سه روز پیش از سفر منچسترسیتی به امارات برای بازی با آرسنال برگزار خواهد شد. 
به اعتقاد بسیاری، ممکن است این آخرین فصل پپ گواردیولا در منچسترسیتی باشد. در این صورت منچسترسیتی، مائوریسیو پوچتینو را به عنوان جانشین گواردیولا در نظر خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

جرارد پس از پیروزی برابر یانگ بویز: هدف ایجاد احترام برای رنجرز بود

تگ ها


منچستر سیتی پپ گواردیولا لیگ برتر انگلیس منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال