اقدام مستقیم یورگن کلوپ برای جذب مدافع سنگالی

گفته می‌شود که یورگن کلوپ برای انتقال کالیدو کولیبالی به تیمش، شخصاً با این بازیکن مذاکره و صحبت کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مدافع سنگالی ناپولی یکی از بهترین بازیکنان این تیم در سال های گذشته بوده و همواره عملکرد کم نوسانی را از خود ارائه داده است. اگر چه کولیبالی بخشی از فصل جاری را به دلیل مصدومیت از دست داده اما با این وجود او در ۱۵ بازی برای ناپولی به میدان رفته و عملکرد خوبی را هم ارائه داد.

در یکی دو فصل اخیر صحبت های زیادی در رابطه با احتمال جدایی مدافع سنگالی از ناپولی مطرح بوده است. کولیبالی حتی در نقل و انتقالات تابستانی گذشته تا آستانه جدایی از این تیم ایتالیایی نیز پیش رفت اما نهایتاً با مخالفت سران این باشگاه به رو به رو شد.

این مدافع ۲۸ ساله تا سال ۲۰۲۳ با باشگاه ناپولی قرارداد دارد اما بسیاری جدایی او از این تیم در نقل و انتقالات پیش رو را قطعی تلقی می کنند. همچنین گفته می‌شود که منچستر یونایتد و لیورپول دو مشتری جدی این مدافع به حساب می آیند.

حالا و در همین رابطه Le۱۰Sport مدعی شده که سرمربی آلمانی لیورپول یعنی یورگن کلوپ به شخصه با کولیبالی درباره انتقالش به لیورپول صحبت کرده است. این منبع مدعی شده که کلوپ قصد دارد زوج ویرژیل فن دایک و کالیدو کولیبالی را در خط دفاعی خود تشکیل دهد؛ اتفاقی که در صورت رخ دادن می‌تواند خیال قرمزهای آنفیلد را در فاز دفاعی راحت کند.

بیشتر بخوانید:
مدافع بارسا: بدون هواداران خیلی چیزها تغییر می کند
رونمایی از هدف ستاره مراکشی دورتموند
اینتر و احتمال جذب جانشین احتمالی لائوتارو از آرسنال 

تگ ها


ناپولی فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات یورگن کلوپ کالیدو کولیبالی لیورپول فوتبال