Banner

اقدام مهم بارسلونا برای خنثی کردن بمب جدایی مسی

مسئولان باشگاه بارسلونا قصد دارند به لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی تیم‌شان پیشنهاد جدیدی ارائه دهند تا بر اساس آن لئو در نیوکمپ بازنشسته و بمب خطرناک جدایی مسی از نیوکمپ خنثی شود....

به گزارش مدال؛ از مدت زمان قرارداد «لیونل مسی» با باشگاه بارسلونا تنها دو سال دیگر باقی مانده است و همین امر آژیر خطر را در نیوکمپ به صدا درآورده است. این در حالی‌ست که مسئولان بلوگرانا اطمینان دارند که ستاره آرژانتینی‌شان تا جام جهانی 2022 می‌تواند در اوج باشد و اکنون «موندو دپورتیوو» گزارش داده که آبی‌اناری‌ها قصد دارند با قراردادی جدید لئو را تا پایان دوران بازی‌‌اش در این تیم نگاه دارند.

در همین راستا «خوزپ ماریا بارتومئو» با «خورخه مسی» - پدر لیونل - مذاکرات را آغاز کرده است و دو طرف برای دستیابی به یک توافق مصمم هستند. این قرارداد البته با توجه به شرایط فعلی که مسی به بازی در «نیو ولز اولد بویز» آرژانتین می‌اندیشد، یک قرارداد فرمالیته نخواهد بود.

مسی در عرصه باشگاهی به تمام افتخارات ممکن رسیده و هدفش بازی در 35 سالی در جام جهانی 2022 قطر است تا آخرین تلاشش را برای فتح این عنوان انجام دهد.

بیشتر بخوانید:

تائید وجود بند عجیب قرارداد مسی از سوی رئیس بارسلونا

تگ ها


لیونل مسی جدایی مسی از بارسلونا بارسلونا بارسا آبی و اناری‌ها نیوکمپ بلوگرانا قرارداد مسی تمدید قرارداد مسی فوتبال جهان لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال