اقدام یک هتل قبل از طلبکار نیلسون / لوگوی پرسپولیس توقیف شد

علاوه بر فردی که بخاطر پرداخت شصت هزار دلار بابت مطالبات نیلسون برای دریافت حکم توقیف لوگوی باشگاه پرسپولیس اقدام کرده یک هتل هم حکم توقیف لوگوی پرسپولیس را گرفته است....

علاوه بر فردی که بخاطر پرداخت شصت هزار دلار بابت مطالبات نیلسون برای دریافت حکم توقیف لوگوی باشگاه پرسپولیس اقدام کرده یک هتل هم حکم توقیف لوگوی پرسپولیس را گرفته است.

به گزارش خبرنگار مدال، چندی پیش در خبرها آمده بود که سردار ایزد بین در پی درخواست رویانیان و پرداخت شصت هزار دلار بابت  طلب نیلسون به رغم مراجعات مکرر موفق به وصول طلب خود نشد و به همین دلیل در سال نود و پنج با طرح شکایتی برای توقیف لوگوی پرسپولیس اقدام کرد. 

وکیل وی مدعی شد که مسوولان  باشگاه پرسپولیس به جای  توافق به وی گفته اند هر کاری می خواهی بکن. رویانیان هم در مصاحبه تندی تاکید کرد این بدهی صد و هشتاد میلیون تومان بوده ولی به رغم پیگیری ها تسویه نشده و با افزایش نرخ دلار چند صد میلیون تومان افزایش یافته و طلبکار هم برای توقیف لوگو اقدام کرده .

حال خبر توقیف لوگوی باشگاه استقلال منتشر و به جنجالی تازه در فوتبال ایران تبدیل شده. در این میان امروز مطلع شدیم  قبل از طلبکاری که بابت نیلسون هزینه کرده و طلبش را می خواهد یکی از هتل اسپیناس  هم بابت طلب هفتاد میلیون تومانی خود که مربوط به فصل 88_89و قبل از مدیریت رویانیان  بوده  اقدام به طرح شکایت و دریافت حکم توقیف لوگوی باشگاه پرسپولیس کرده.

این هتل قبل از سردار ایزد بین بابت مطالبات خود بدنبال توقیف لوگو بوده و اگر بنا بر اجرای احکام  و مزایده و فروش لوگو باشد وی نسبت به دریافت مطالبات خود حق تقدم دارد و سپس باقیمانده مبلغ فروش لوگو به دیگر طلبکار اختصاص خواهد یافت. 

طلب این هتل حالا با احتساب غرامت و صدور حکم به حدود دویست میلیون تومان رسیده به نظر می رسد در دو باشگاه پرسپولیس و استقلال عدم تسویه بدهی ها و تشکیل پرونده‌های حقوقی در دادگاهها به یک عادت تبدیل شده چرا که مدیران تلاش می کنند نقدینگی خود را صرف امور تیم و دوران مدیریتی خود کنند و اولویت شان مطالبات کنونی است نه قدیمی ولو آنکه برخی طلبکارها با طلب کم بتوانند باشگاهها را با مخاطراتی چون توقیف لوگو مواجه کنند .

بیشتر بخوانید:

لوگوی استقلال توقیف شد