اقرار به شکست پرز؛ زیدان ناجی مادرید می‌شود؟

زیدان آمده تا باز هم ناجی کهکشانی‌ها شود...

زین الدین زیدان بار دیگر سکان کشتی در حال غرق شدن سپیدهای مادرید را در دست گرفت.

به گزارش مدال، او یک قهرمان است، او سمبل ابرقهرمانان است، در ارتباط با زین الدین زیدان حرف می‌زنیم! بله همان دیوانۀ همیشگی، مردی که می‌تواند زمان را دور بزند و پیروزی و سرنوشت را با هم غافلگیر کند و مستبدانه بر قلۀ افتخار بایستد و فلسفه‌ای جذاب را از پادشاهی بر دنیای بی‌قانون‌ها از خود برجای بگذارد!

او زین الدین زیدان است و همین یعنی تمام آنچه که رویای آن را دارید، او مردیست که توانست به استبداد بزرگ و بی‌رحمانۀ فلورنتنیو پرز بر رئال مادرید پایان بدهد و ثابت کند که سانتیاگو برنابئو نیاز به نفس‌های تازه‌تری دارد و روح لوس بلانکوس با افکار بیمارگونۀ او آرام ندارد، تا پرز خودخواه و مغرور مادرید، مجبور به پذیرش شکست و زانو زدن در برابر این فرانسوی اخمو شود.

بازگشت زیدان به رئال مادرید، فقط یک نقل و انتقال و یک راهکار برای برون‌رفت از بحران فعلی نیست! بلکه یک شکست بزرگ به امپراتوری از ریشه پوسیدۀ رئال مادرید است که در عین غفلت به آنها تحمیل شد تا متوجه شوند که در این سال‌ها، با پوشش زیدان و ستاره‌های بزرگ توانسته‌اند بقا داشته باشند و بخش بزرگی از سیاست‌های غلطشان به لطف اسطوره‌ها و ابرستاره‌ها دیده نشده بود، اما این دیگر روز پایانی مسیر تاریک و بی‌سرانجام برنابئو بود، پروژۀ کهشکانی‌های 2 پدرخوانده، رسما با شکست مطلق روبرو شد...

این مسئله به فلورنتینو بهترین فرصت ممکن را داد تا در آستانۀ انتخابات جدید ریاست باشگاه رئال مادرید، شانسی دوباره را برای بقا در این سمت داشته باشد، چرا که او تا ساعاتی پیش در شهر مادرید، منفورترین شخصیت به حساب می‌آمد که هیچ‌کس نمی‌خواست حتی نامی از او را بشنود، اما با کنار گذاشتن غرور و قرار دادن منطق و در نظر گرفتن خواسته‌های هواداران، حالا در مادرید مردم به یکدیگر می‌گویند: نگذاشت دیرتر شود، حسابی شانس آورد!

خبر خوش این است که زین الدین زیدان به مادرید بازگشته است و خبر خوش‌تر اینکه پروژه کهکشانی‌های 2 زیزو در دست اجراست و فصلی بزرگ و رویایی در انتظار این باشگاه است! چرا که زیدان با شرایط گذشته هدایت رئال مادرید را برعهده نگرفته است، زیرا او با اختیار تام و آزادی عمل کامل و بدون دخالت پرز در چیدمان و انتخاب‌ها و خریدها، دوباره بر روی نیمکت رئال خواهد نشست و این یعنی خداحافظی سفارشی‌هایی همانند: گرت بیل، تیبو کورتوا و حتی کریم بنزما و اضافه شدن ابرهیولاهای قارۀ سبز به ارتش سپید لوس بلانکوس، بله! جنگ ستارگان در راه است...

تگ ها


رئال مادرید لالیگا فوتبال