الاتحاد دومین محروم از آسیا; زنگ خطر برای سرخابی ها

روزنامه النادی عربستان خبر داد که الاتحاد برای دومین سال متوالی به خاطر بدهی از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم میشود ......

روزنامه النادی عربستان خبر داد که الاتحاد برای دومین سال متوالی به خاطر بدهی از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم میشود.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: در حالیکه فدراسیون فوتبال کشورمان چند روز پیش در مکاتبه با کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره ضرب الاجل این نهاد برای باشگاه های فوتبال بدهکار موفق شد 2 ماه برای سرخابی ها زمان بخرد ولی این ضرب الاجل AFC که تا تاریخ 9 شهریور است برای دیگر کشورها مخصوصا سعودی ها همان زمان تعیین شده است و آنها این تهدید AFC به عدم صدور مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا در صورت عدم تسویه بدهی های خود را جدی گرفتند.

یک هفته پیش اولین ترکش AFC به باشگاه النصر عربستان خورد و خود رسانه های عربستان اذعان کردند که النصر توانایی پرداخت بدهی 100 میلیارد تومانی اش را ندارد و اولین قربانی این ضرب الاجل کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهد شد.

لحظاتی پیش روزنامه «النادی» عربستان با تیتر قاطع «الاتحاد بای بای از آسیا» اعلام کرد که تیم الاتحاد عربستان برای دومین سال پیاپی به خاطر بدهی مالی نمی تواند در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کند. 

با این خبر دومین ترکش AFC بازهم به سعودی ها برخورد کرد و بدون شک باشگاه های ما نیز از این ترکش های کنفدراسیون فوتبال آسیا در امان نخواهد بود. به همین خاطر مسئولان باشگاه های استقلال و پرسپولیس باید این دو ماه را غنیمت بشمارند و تسویه حساب کنند وگرنه سرنوشتی مشابه دو باشگاه سعودی در انتظارشان خواهد بود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال