الاهلی از هوادارانش بعد از حذف عذرخواهی کرد

مدیریت الاهلی پس از حذف از لیگ قهرمانان آسیا از هواداران این تیم عذرخواهی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم الاهلی عربستان که در گروه نخست رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با استقلال همگروه بود و توانست به عنوان تیم اول راهی مرحله یک هشتم نهایی شود، پس از عبور از سد شباب الاهلی، در مرحله یک چهارم نهایی با ۲ گل مغلوب النصر دیگر تیم عربستانی شد.
یاسر محروس نایب رئیس باشگاه الاهلی پس از حذف این تیم از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، پیامی را به هواداران الاهلی ارسال کرد و تأکید کرد که این شکست باعث خواهد شد تا مدیریت این تیم اشتباهات را اصلاح کرده و تیم را به سوی آینده بهتری هدایت کند.


بعد از دیدار النصر و الاهلی، محروس از طریق حساب شخصی خود در توییتر نوشت: هواداران عزیز ما، بخاطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا عذرخواهی می کنیم و به آنچه که پروردگار مقرر کرده است، او را شکر می کنیم. اشتباهات در کار، بخشی از کار است و مهمترین چیز اصلاح این خطاست.


وی افزود: ما به شما قول می دهیم که در آینده، سخت کار کرده و این اشتباهات را اصلاح کنیم. ما شبانه روز کار خواهیم کرد تا لیگ را به گونه ای که شما را راضی کند آغاز کنیم و راضی نخواهیم بود که در فصل جدید نیز هواداران نتوانند به سکوها بازگردند.


در همین زمینه خالد ابو رشید یکی از اعضای افتخاری این باشگاه  نوشت: بازیکنان در حد توان و توانایی خود تلاش کردند. آنها شکست نخوردند و این نتیجه تقصیر آنها نیست. چرا که در راه آماده سازی برای لیگ قهرمانان آسیا از آنها حمایت نمی کنند و ستاره های تیم را از دست می دهند. من به باشگاه النصر برای پیروزی در برابر الاهلی تبریک می گویم، چرا که آنها شایسته این پیروزی بودند و در راه آسیا به درستی آماده سازی شده بودند.

بیشتر بخوانید:

کاپیتان الاهلی: انتظار شکست در برابر النصر را داشتیم

السومه در آستانه جدایی از الاهلی

 

 

تگ ها


الاهلی الاهلی AFC Champions League فوتبال