!الاهلی عربستان ; تیمی بدون بازیکن و زمین تمرین

حریف تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا وضعیت خوبی قبل از دیدار برگشت ندارد و سرمربی این تیم بسیار نگران است ......

حریف تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا وضعیت خوبی قبل از دیدار برگشت ندارد و سرمربی این تیم بسیار نگران است.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از یورو اسپورت عربی، الاهلی عربستان حریف پرسپولیس در دور برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست و قرار است که این دیدار، سه شنبه هفته آینده در امارات برگزار شود. رسانه های عربستانی از وضعیت عجیب نماینده عربستان قبل از دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس سخن به میان آوردند.

یورو اسپورت عربستان نوشت: ربروف قبل از دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس بسیار نگران است چرا که تیمش نه زمین تمرین اختصاصی خود را در اختیار دارد و نه بازیکنان اصلی اش را و همین باعث شده تا تمرینات این تیم وضعیت عجیبی به خود بگیرد.

9 بازیکن الاهلی در اردوی تیم ملی فوتبال عربستان حضور دارند و دو بازیکن دیگر هم در اردوی تیم ملی فوتبال سوریه و مصر هستند و به این ترتیب الاهلی بدون 11 بازیکن اصلی خود در حال تمرین کردن است و طبیعی است که سرمربی اوکراینی آنها نمی تواند برنامه های تاکتیکی خود را قبل از آغاز حساس ترین بازی فصل پیاده کند.

مشکل الاهلی تنها غیبت بازیکنان ملی پوش نیست، بلکه بعد از ورود کاروان تیم ملی فوتبال ژاپن به عربستان ورزشگاه اختصاصی الاهلی در اختیار سامورایی ها قرار داده شده و تمرینات الاهلی به جای دیگری منتقل شده است.

الاهلی و پرسپولیس در حالی به مصاف هم می روند که جدال رفت دو تیم با تساوی دو بر دو به پایان رسیده است.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس AFC Champions League فوتبال