التماس امری برای صبوری کردن سران آرسنال!

اونای امری سرمربی آرسنال می‌گوید پیش از این هم در شرایطی مشابه شرایط کنونی آرسنال، خودش را از سیل انتقادات نجات داده است...

اونای امری سرمربی آرسنال می‌گوید پیش از این هم در شرایطی مشابه شرایط کنونی آرسنال، خودش را از سیل انتقادات نجات داده است

به گزارش مدال، شکست ۲-۰ آرسنال در مقابل لسترسیتی، موجب افزایش انتقادات از اونای امری شد. با احتساب این شکست، آرسنال در چهار بازی اخیر خود موفق به پیروزی نشده است. عدم کسب پیروزی در چهار بازی اخیر، فشارها و انتقادها روی اونای امری را به شدت بالا برده است. این آمار ضعیف تهدید چندانی برای آینده اونای امری در آرسنال محسوب نمی‌گردد اما اگر این روند ضعیف آرسنال ادامه یابد، امکان پایان یافتن کار اونای امری در آرسنال وجود خواهد داشت. اونای امری در مصاحبه پس از بازی گفت:

"شاید نتیجه ای که کسب کرده‌ایم ناامیدکننده باشد، اما عملکرد بازیکنانمان خوب بود و آنها مطابق با برنامه‌ای که از قبل تنظیم کرده بودیم بازی کردند."

وی در مورد جایگاه تیم در جدول لیگ جزیره عنوان کرد:

"ما از لسترسیتی عقب افتادیم اما برای آماده‌سازی، ارتقا و ایجاد تعادل در تیم، وقت خواهیم گذاشت. ما از منچستریونایتد و تاتنهام نیز جلوتر هستیم و بنابراین این رقابت کاملاً برابر می‌باشد اما ما به اندازه کافی زمان داریم تا اختلاف امتیازمان را با لسترسیتی کمتر کنیم."

وقتی از او در مورد وضعیت تیم در بازی های خانگی و خارج از خانه پرسیده شد اینگونه پاسخ داد:

"اگر می‌توانیم در خانه قوی باشیم و خوب بازی کنیم، پس می‌توانیم در بازی های خارج از خانه نیز عملکرد مشابهی داشته باشیم. ما تا به حال در خانه مغلوب هیچ تیمی نشده‌ایم اما امروز نتیجه را واگذار کردیم چون لسترسیتی در خانه خود تیم خیلی خوب و قدرتمندی است."

او در مورد انتقادات گفت:

"من با باشگاه صحبت می‌کنم که همچنان پایداری کنند تا بتوانیم نتایج بد کسب شده را جبران کنیم. ما همچنین بازیکنان جوانی داریم که در کنار ما در حال رشد کردن هستند. من در جریان این انتقاداتی که از ما می‌شود هستم، اما قبل از این نیز تجربه مشابهی داشته‌ام و توانسته‌ام خودم و تیمم را از سیل انتقادات نجات دهم. همه انتقادات را می‌پذیرم. این امری عادی است. ما امروز از لحاظ دفاعی یک قدم مثبت برداشتیم و از این لحاظ، بهتر عمل کردیم."

او در مورد نتایج ضعیف یک ماه اخیر خاطرنشان کرد:

"ما باید اعتماد به نفس از دست رفته‌مان را برگردانیم و در مواجهه با برخی شرایط صبور باشیم. ما این کار را انجام خواهیم داد."

اونای امری در پایان در مورد استفاده از سه مدافع گفت:

"به نظرم بازیکنان حس خوبی با این سیستم تدافعی داشتند. سال گذشته ما از این سیستم به خوبی استفاده کردیم. این بستگی دارد به اینکه چگونه می‌توان بهترین کیفیت را با استفاده از سیستم و ترکیب مورد استفاده در بازی داشت. سال گذشته، بهره‌گیری از این سیستم تدافعی، نتیجه های بسیار خوبی برایمان در برداشت."

اخبار مرتبط:

لسترسیتی 2 - 0 آرسنال؛ شام آخر امری

 

تگ ها


اونای امری سرمربی اسپانیایی فوتبال جهان توپچی‌های لندن