الجبوری: خوشحالم جواب اعتماد رحمتی را دادم

مهاجم جنوبی شهرخودرو در فرصت کوتاهی که برابر پیکان به دست آورد توانست نام خود را به عنوان یکی از گلزنان بازی مطرح کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شهرخودرو در شرایطی در جدال هفته هفدهم خود به برتری برابر پیکان دست یافت که احمد الجبوری به عنوان بازیکن تعویضی مهدی رحمتی و در فرصت کوتاهی که به دست آورد، توانست یکی از گلزنان تیمش در این بازی حساس در مسیر پیروزی لقب گیرد.

الجبوری درباره برتری تیمش در این بازی به ایلنا گفته: بازی سختی بود. پیکان یکی از تیم‌های با کیفیت لیگ برتر است و می‌دانستیم بازی سختی را با این تیم در پیش رو خواهیم داشت.  خدا را شکر توانستیم با تلاش بازیکنان و کادر فنی در این دیدار حساس ۳ امتیاز را کسب کنیم تا به ادامه مسابقات امیدوارتر باشیم.

مهاجم جنوبی شهرخودرو که بعد از درخشش در فصل گذشته و در ترکیب نفت مسجدسلیمان به این تیم پیوسته، درباره گلزنی خود نیز اینطور گفت: همیشه سعی میکنم در هر مدت زمانی که در زمین حضور دارم بهترین بازی را ارائه دهم. مهم این است نتیجه بگیرد. من سعی کردم قدر تلاش آنها و پاس زیبایی را که به من داده‌اند را بدانم و آن را تبدیل به گل کنم.

وی با اشاره به نیمکت نشینی و فرصتی که رحمتی به او برای نمایش در این بازی داده بود گفت: این نظر آقای رحمتی است که چه کسی باید بازی کند چه کسی نکند. من در بازی قبل فیکس بودم و این بازی ذخیره و این موضع بستگی به نیاز سرمربی و شرایط بازی دارد.  وظیفه من به عنوان بازیکن تیم این است که هر فرصتی برای اینکه به بهترین شکل به تیم کمک کنم استفاده کنم و رضایت کادرفنی را جلب کنم. خیلی خوشحالم که در این بازی پاسخ اعتماد آقای رحمتی را دادم و امیدوارم در ادامه نیز شرایط به سود ما رقم بخورد و به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. 

مهاجم شهرخودرو در ادامه در مورد بازی شهرخودرو با ذوب‌آهن در جام حذفی گفت: متاسفانه باید بگویم ما برخلاف برخی از تیم‌های لیگ برتری خوش شانس نبودیم و به یک تیم خوب که در لیگ برتر حضو دارد خوردیم. ذوب‌آهن کادرفنی خود را تغییر داده و نشان داده تیم خوبی است و ما قطعا کار سختی را در اصفهان خواهیم داشت. جام حذفی با توجه به اینکه شما راه کوتاه‌تری را برای رسیدن به جام دارید، آسان ترین مسیر برای قهرمانی و کسب سهیمه آسیایی است و به همین دلیل ما تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانیم در آن موفق باشیم.

الجبوری در پایان در خصوص بازی هفته بعد شهرخودرو با صنعت نفت آبادان گفت: صنعت نفت یکی از با کیفیت‌ترین تیم های لیگ برتری است و ما کار سختی را برابر این تیم داریم. ابتدا تلاش میکنیم تا در این بازی نمایش خوبی از خود ارائه دهیم و سپس بعد از آن به دنبال پیروزی هستیم.

تگ ها


احمد الجبوری فوتبال ایران شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال