الجزیره 3_2 پرسپولیس؛ شکست در لحظه آخر

در شب نخست و دیدار آغازین مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیمهای الجزیره وپرسپولیساز ساعت 20 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه بنزاید ابوظبی به مصاف هم رفتند این دیدار در پایان 90 دقیقه اول با شکست پرسپولیس به پایان برسد ......

در شب نخست و دیدار آغازین مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های الجزیره وپرسپولیس از ساعت 20 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه بن‌زاید ابوظبی به مصاف هم رفتند این دیدار در پایان 90 دقیقه اول با شکست پرسپولیس به پایان برسد.

دو تیم با این ترکیب ها به میدان آمدند:

 پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، احمد نوراللهی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، وحید امیری، علی علیپور و سیامک نعمتی راهی میدان شده‌اند.
 الجزیره :

علی خصیف، محمد فوزی، مسلم فایز، علی مبخوت، مبارک بوصوفه، سالم راشد، محمد المسلمی، یعقوب الحوسنی، روماریو داسیلوا، محمد العطاس و خلیفه الحمادی تشکیل داده‌اند.

پرسپولیس در شبی که خوب بازی نمی کرد اما آمده بود تا گلزنی کند و کار صعود را در همان دیدار ابتدایی مشخص کند. کمال کامیابی نیا در همان ابتدای بازی با کارت زرد داور روبرو شد و ادامه بازی را با احتیاط بیشتری دنبال می کرد. در دقیقه 31  همکاری نعمتی و علیپور حاصلی به همراه نداشت. اما در فاصله 3 دقیقه مانده به پایان نیمه اول علی علیپور روی پاس ماهینی با ضربه سر دروازه الجزیره را باز کرد تا نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید.

تیم میزبان که در نیمه دوم با رویکرد تهاجمی کار را آغاز کرده بود خیلی زود در دقیقه 52 به گل تساوی دست یافت. مبخوت این گل را به ثمر رساند. میزبان متمول اماراتی در نیمه دوم بازی را در اختیار داشت و بارها تا آستانه گشودن دروازه پرسپولیس پیش رفت که بلاخره این اتفاق در دقیقه 77 توسط رومارینهو، به گل برتری رسید. اما این پایان کار نبود و در دقیقه 82 پرسپولیس صاحب یک ضربه پنالتی شد که گادوین منشا در دو مرحله آن را از دست داد اما داور دیدار به علت مکس دروازه بان الجزیره دستور به تکرار آن داد که اینبار منشا اشتباه خود را جبران کرد تا کار 2-2 شود. در ثانیه های پایانی دفاع آشفته پرسپولیس گل سوم را دریافت کرد تا تساوی با شکست در دقیقه 95 عوض شود.

تگ ها


پرسپولیس AFC Champions League فوتبال