الحمادی : آماده بازی برابر پرسپولیس هستیم

مدیر باشگاه الوحده امارات از آمادگی تیمش برای پیروزی برابر تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی سخن گفت و تاکید کرد که این تیم بدون بازیکن آسیب دیده به مصاف سرخ پوشان خواهد رفت ......

مدیر باشگاه الوحده امارات از آمادگی تیمش برای پیروزی برابر تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی سخن گفت و تاکید کرد که این تیم بدون بازیکن آسیب دیده به مصاف سرخ پوشان خواهد رفت.

به گزارش  مدال به نقل از ایسنا و به نقل از سایت عربی الکوره، الوحده امارات در یکی از حساس ترین بازی های هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باید دوشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس برود.

عبدالباسط الحمادی، مدیر باشگاه الوحده قبل از این دیدار حساس گفت :  بازی مهمی برابر پرسپولیس داریم. امیدوارم که بتوانیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و به پیروزی برسیم. نتیجه دیدار الهلال و الریان برای ما بسیار مهم است و امیدوار هستیم که نتیجه این دیدار به سود الوحده باشد و بتوانیم به دور بعد راه پیدا کنیم.

او درباره وضعیت تیم قبل از دیدار برابر پرسپولیس گفت : خوشبختانه هیچ بازیکن آسیب دیده ای نداریم و با آمادگی کامل به مصاف پرسپولیس می رویم. همه بازیکنان در شرایط خوبی به سر می برند و آماده این دیدار حساس هستیم.

این دیدار در حالی برگزار می شود که پرسپولیس با 6 امتیاز در رده سوم جای دارد، این در حالی است که الوحده با چهار امتیاز قعرنشین است. تیم های الهلال و الریان هم به ترتیب با 9 و هفت امتیاز در رده های اول و دوم قرار دارند. در صورت شکست الریان برابر الهلال در دیدار پایانی هر دو تیم الوحده و پرسپولیس با پیروزی می توانند به دور بعد راه پیدا کنند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال