الدحیل با 4+9 خارجی مقابل استقلال

الدحیل حریف استقلال در لیگ قهرمانان به جز 4 بازیکن خارجی 9 بازیکن دورگه نیز در لیست خود دارد....

الدحیل حریف استقلال در لیگ قهرمانان به جز 4 بازیکن خارجی 9 بازیکن دورگه نیز در لیست خود دارد.

الدحیل در شرایطی مقابل استقلال بازی خواهد کرد که در لیست بازیکنان این تیم در کنار 4 بازیکن خارجی، 9 بازیکن دورگه نیز حضور خواهند داشت.
به گزارش خبرنگار مدال، الدحیل نخستین حریف استقلال در لیگ قهرمانان آسیا در لیست بازیکنان خود در کنار 4 بازیکن خارجی از 9 بازیکن دورگه نیز بهره خواهد برد تا با به عبارت بهتر با 13 بازیکن خارجی مقابل شاگردان وینفرد شفر قرار بگیرد.
مهدی بن‌عطیه مدافع مراکشی که اخیرا از یوونتوس راهی الدحیل شده سرشناس‌ترین بازیکن خارجی این تیم است و شویا ناکاجیما هافبک تیم ملی ژاپن نیز دیگر خرید زمستانی خارجی الدحیل است که در خط میانی این تیم جایگزین نام تائه هی مصدوم شده است. به جز این دو، ادمیسلون برزیلی و یوسف العربی مراکشی نیز دو بازیکن خارجی الدحیل محسوب می‌شوند که از آغاز فصل برای این تیم به میدان رفته‌اند.
در کنار این 4 بازیکن خارجی، الدحیل 9 بازیکن دورگه نیز در ترکیب خود دارد. امین لکومته دروازه‌بان اول این تیم که سابقه بازی در تیم ملی قطر را دارد با اصلیتی مراکشی در فرانسه متولد شده و بسام الراوی مدافع میانی این تیم که در جام ملت‌های آسیا نیز خبرساز شده بود متولد عراق است. کریم بوضیاف دیگر ملی‌پوش این تیم متولد الجزایر است و عاصم مادیبو و المعز علی دو ستاره دیگر الدحیل در تیم ملی قطر در کنار محمد موسی مدافع میانی این تیم نیز اصالتی سودانی دارند. خلیفه ابوبکر دروازه‌بان ذخیره الدحیل متولد سنگال بوده، محمد مونتاری اصالتی غنایی دارد و لوئیز جونیور هافبک میانی این تیم نیز با اصالتی برزیلی در لیست بازیکنان این تیم قرار گرفته است.
گفتنی است احتمال حضور 9 بازیکن از این جمع در ترکیب الدحیل مقابل استقلال بسیار زیاد خواهد بود و تنها مراد ناجی و سلطان البرکه دو مدافع کناری ترکیب اصلی این تیم با اصالت قطری برای این تیم به میدان می‌روند.