الدحیل درس عبرتی برای پرسپولیسی ها، غرور و تکبر و سهل انگاری ممنوع !

حرف های کاپیتان را قاب طلا بگیرید بزنید درب استادیوم! /غرور و تکبر و سهل انگاری ممنوع! به گزارش خبرنگار مدال ، پرسپولیس در قطر و در بازی با السد با تیم ......

حرف های کاپیتان را قاب طلا بگیرید بزنید درب استادیوم! /غرور و تکبر و سهل انگاری ممنوع! 

به گزارش خبرنگار مدال ، پرسپولیس در قطر و در بازی با السد با تیمی نیمه جان دست به کار بزرگی زد پیروزی مقابل غول ثروتمند قطری .کار بزرگ پرسپولیس وقتی بیشتر به چشم می آید که در نظر بگیریم السد با ژاوی و گابی و مابقی ستاره های میلیون دلاری در لیگ قهرمانان آسیا در خانه شان شکست نداشتند پس نوشتن از آن بازی حماسی آسان می شود با هر کلمه ای می شود سرآغاز پیروزی حماسی سرخپوشان را زیر و رو کرد اما فقط این فقط یک روی سکه است .

جمله کاپیتان سیدجلال حسینی با کوله باری از تجربه پس از سوت پایان بازی را باید قاب طلا گرفت چسباند به سر درب ورزشگاه شهید کاظمی ! سیدجلال چه دید چه به جا گفت که 99 درصد را صعود هنوز باقی مانده است تا سیلی بزند به همه آنهایی که در خواب این برد بسر می برند ، یک بیدارباش به موقع ! پروفسور و شاه کریم هم در ادامه این هشدار را دائم نقل و قول می کنند که آفرین دارد ، هزار ماشاالله به این هوشیاری . السد همان تیمی است که در آزادی مقابل هزارن هوادار آبی یک گل دریافت کرد اما سه گل پیاپی به پرافتخارترین تیم ایرانی در آسیا زد ، اصلا چرا راه دور برویم یک درس عبرت برای جوانک های برانکو! همین بازی ماقبل سرخپوشان مقابل تیم دیگر قطری یعنی الدحیل . چه کسی فکر می کرد الدحیل یک گل اندوخته را مثل آب خوردن در آزادی مقابل همین پرسپولیس پر پر کند؟ به گمان و باور هیچ کس نمی گنجید که الدحیل یک گل هم در تهران بزند و با دوگل اندوخته با شکست به قطر دیپورت شوند . 
همه اینها را گفتیم و نوشتیم تا پرونده شادی را ببندیم و در نسیم پیروزی یک گل دچار طوفان نشویم ، پرسپولیس حق ندارد دچار غرور و تکبر یا آسان پنداری شود . نیمه اول تمام شد نیمه دوم اول آبان ورزشگاه سرخ آزادی مانده غیرت ایرانی جلوی ملت ایران که این روزها عجیب دلشان شادی و افتخار می خواهد ، با یک یا علی دیگر ، یک گام محکم بردارید محکمتر از قبل .

تگ ها


پرسپولیس AFC Champions League فوتبال