استقلال ایران - الدحیل قطر/ میلیاردرهای قطری در خانه غافلگیر می‌شوند؟

استقلال فردا در دوحه میهمان الدحیل خواهد بود....

استقلال فردا در دوحه میهمان الدحیل خواهد بود.

الدحیل قطر و استقلال ایران در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، الدحیل قطر و استقلال ایران فردا در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 18:45/ سه‌شنبه 14 اسفند/ ورزشگاه عبدالله بن خلیه، دوحه، قطر

تیم داوری:
داور وسط: روشن ایرماتوف

غایبین احتمالی:
استقلال طارق همام، علی کریمی و الهیار صیادمنش را به دلیل مصدومیت و روزبه چشمی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت و الدحیل در غیاب المعز علی مصدوم مقابل استقلال قرار خواهد گرفت.

نمای بازی:
استقلال در نخستین بازی خود در مرحله گروهی فصل جدی لیگ قهرمانان آسیا میهمان الدحیل خواهند بود. استقلال در نیم فصل دوم با اضافه شدن بازیکنان جدید جان تازه‌ای گرفته و در کنار نتایج خوب، شاهد نمایش‌های تماشاگرپسندی هم از جانب بازیکنان این تیم در زمین بوده‌ایم. در چنین شرایطی آبی‌ها در گام نخست خود در لیگ قهرمانان با تیمی بازی خواهند کرد که تنها برای خرید دو بازیکن جدید در نقل و انتقالات زمستانی 43 میلیون یورو هزینه کرده تا این دو بازیکن حدود ده برابر کل هزینه‌های استقلال در فصل جاری هزینه در برداشته باشند. الدحیل با دستیار سابق مورینیو به دنبال شکستن طلسم ناکامی‌های خود در لیگ قهرمانان آسیا است و خریدهای چند ده میلیون دلاری این تیم نیز در همین راستا بوده هر چند فاریا و شاگردانش احتمال به خوبی می‌دانند که فردا مقابل شاگردان باانگیزه شفر چه کار دشواری در پیش خواهند داشت.

چهره‌های برتر:
شویا ناکاجیما و مهدی بن‌عطیه دو چهره کلیدی ترکیب الدحیل هستند و فرشید اسماعیلی و فرشید باقری نقشی مشابه در ترکیب استقلال دارند.

دوئل‌ها:
تقابل کریم بوضیاف و فرشید باقری در میانه میدان و جدال یوسف العربی و محمد دانشگر در خط دفاعی استقلال جالب خواهد بود.

ترکیب احتمالی الدحیل قطر:
امین لکومته، بسام الراوی، مهدی بن‌عطیه، مراد ناجی، سلطان البرکه، کریم بوضیاف، عاصم مادیبو، لوئیر جونیور، ادمیلسون، شویا ناکاجیما و یوسف العربی

ترکیب احتمالی استقلال ایران:
مهدی رحمتی، پژمان منتظری، محمد دانشگر، وریا غفوری، آرمین سهرابیان، فرشید باقری، امید نورافکن، آیاندا پاتوسی، مرتضی تبریزی، فرشید اسماعیلی و گادوین منشا