الریاضیه: مامیچ تا بازی مقابل الاهلی فرصت دارد

روزنامه الریاضیه عربستان نوشت که سرمربی الهلال یک بازی دیگر فرصت دارد تا همچنان در این تیم بماند....

روزنامه الریاضیه عربستان نوشت که سرمربی الهلال یک بازی دیگر فرصت دارد تا همچنان در این تیم بماند.

به گزارش مدال،مامیچ در اوایل فصل جانشین خسوس پرتغالی شد در حالی که سرمربی قبلی الهلال هم نتایج خوبی به همراه این تیم کسب کرده بود. مربی کروات در 15 بازی گذشته 10 پیروزی ، 3 تساوی و 2 شکست را روی نیمکت الهلال تجربه کرده که البته دو شکست این تیم بسیار مهم و تاثیرگذار بوده است.

اولین شکست زوران برابر النصر در لیگ عربستان رقم خورد که باعث از دست رفتن صدرنشینی و سقوط آبی پوشان به پله دوم جدول شد. دومین شکست هم برابر استقلال و در لیگ قهرمانان آسیا ثبت شد و موقعیت آبی پوشان را به خطر انداخته است. الهلال همچنین با هدایت این مربی آمار 30 گل زده و 14 گل خورده را به ثبت رسانده است.

طبق اعلام روزنامه الریاضیه، آبی پوشان الهلال بعد از دیدار روز گذشته با پرواز اختصاصی به ریاض بازگشتند و امروز نخستین تمرین را زیر نظر مامیچ برگزار می‌کنند در حالی که باید خودشان را برای مسابقه حساس روز جمعه برابر الاهلی در لیگ عربستان آماده کنند. این دیدار به نوعی می‌تواند آخرین فرصت مامیچ روی نیمکت الهلال باشد چرا که از دست رفتن شانس قهرمانی لیگ در رقابت با النصر و یا نمایش متزلزل در لیگ قهرمانان برای باشگاه پرهزینه این فصل الهلال به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.