الریان قطر – سایپای ایران/ کار بزرگ‌ شاگردان دایی در قطر تکمیل می‌شود؟

سایپا در دیداری از مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا فردا میهمان الریان قطر خواهد بود....

سایپا در دیداری از مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا فردا میهمان الریان قطر خواهد بود.

الریان قطر و سایپای ایران در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، الریان قطر و سایپای ایران فردا در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 18:30/ سه‌شنبه 30 بهمن/ ورزشگاه جاسم بن حمد، دوحه، قطر

تیم داوری:
داور وسط: ما نینگ/ کمک داوران: کائو یی و شی ژیانگ/ داور ذخیره: شن یینهائو (همگی از چین)

نمای بازی:
در یکی از 8 بازی از آخرنی مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا، سایپا فردا در قطر میهمان الریان خواهد بود. شاگردان دایی در بازی قبلی از سد مینروا پنجاب هند گذشته‌اند و امیدوارند با غلبه بر الریان در قطر به مرحله گروهی این بازی‌ها صعود کنند. الریان با کسب مقام سومی جدول لیگ ستارگان قطر در فصل گذشته جواز حضور در این بازی‌ها را کسب کرده و طی سال‌های اخیر همواره به عنوان یکی از نمایندگان قطر در این مسابقات حضور داشته و به دفعات با تیم‌های ایرانی بازی کرده است. الریان با سرمربی ترک خود در فصل جاری لیگ ستارگان قطر از 16 بازی 30 امتیاز کسب کرده و پس از السد و الدحیل در رده سوم جدول قرار دارد. شاگردان جوان علی دایی فردا کار دشواری مقابل این تیم قطری در پیش خواهند داشت هر چند سایپایی‌ها امیدوارند با استفاده از تجربه بالای سرمربی صاحب‌نام خود، از سد این تیم قطری نیز بگذرند. تیم پیروز این دیدار در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا با الاتحاد عربستان، الوحده امارات و لوکوموتیو تاشکند هم‌گروه خواهد بود.

چهره‌های برتر:
آرش رضاوند و علی دشتی بازیکنان کلیدی ترکیب سایپا و هستند و الریان در انتظار درخشش بازیکنانی چون گلمین ریواس و رودریگو تاباتا خواهد بود.

ترکیب احتمالی سایپای ایران:
محمدحسین اکبرمنادی، ساموئل سارفو، رضا علیاری، عبدالله ناصری، امید خالدی، رضا اسدی، محمدصادق بارانی، علی دشتی، معین عباسیان، آرش رضاوند و آرمان رمضانی