الزام باشگاه‌ها به معرفی ۲ ورزشگاه برای میزبانی

مسؤول کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد تمام باشگاه‌ها باید دو ورزشگاه برای میزبانی معرفی کنند....

به گزارش "ورزش سه"، سهیل مهدی در گفت‌وگو با رادیو ورزش پیرامون آخرین وضعیت بررسی ورزشگاه‌های میزبان لیگ برتر عنوان کرد: در استان مازندران هستیم و از چند ورزشگاه بازدید کردیم. تا جایی که توانستیم کمک کردیم تا رقابت‌های خوبی را برای فصل آتی داشته باشیم.

او در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر اظهار کرد: اقدامات اولیه برای جمع‌آوری چمن‌های مصنوعی این استادیوم به کمک اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان مازندران انجام شده است. امیدوارم پیمانکاری که دیروز انتخاب شد، برنامه زمان‌بندی خود را ارائه دهد تا فوتبالیست‌ها و طرفداران تیم نساجی میزبان بازی‌هایشان در شهر خود باشند. 

مسؤول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ ادامه داد: طی مکاتباتی که با باشگاه‌ها داشتیم همه آن‌ها موظف هستند ۲ ورزشگاه را برای بازی‌های خود اعلام کنند؛ بنابر این در صورت آماده نشدن ورزشگاه وطنی قبل از بازی‌ها، سراغ دومین ورزشگاه معرفی شده می‌رویم. 

سهیل مهدی با اشاره به دستورالعمل‌های ارسالی درباره تبلیغات و رنگ لباس بازیکنان گفت: این موارد جزء ماده ۲۷ آیین نامه برگزاری مسابقات سازمان لیگ بود که ما جزئیاتی از جمله رنگ لباس‌ها و موارد تبلیغاتی را به باشگاه‌ها اعلام کردیم که به استاندارهای روز دنیا نزدیک است. البته باشگاه‌ها هم متقاضی تبلیغات هستند و ما این فضاها را هم در نظر گرفتیم.

او تاکید کرد: سعی داشتیم که تیم‌ها از یک فضای مشترک استفاده کرده و هرج و مرج جانمایی مختلف از روی لباس‌ها حذف شود و پوشش یکپارچه‌تری را برای بازیکنان داشته باشیم.

تگ ها


سازمان لیگ برتر سهیل مهدی