الشارجه به دنبال گرفتن انتقام از قهرمان ایران

یک روزنامه اماراتی نوشته که الشارجه به دنبال گرفتن انتقام از قهرمان ایران است؛ تیمی که ۱۱ سال پیش ۳-۱ مقابل شارجه به پیروزی رسید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیدار امروز تیم های پرسپولیس و الشارجه، تقابل مدافع عنوان قهرمانی ایران و امارات است که مورد توجه یکی از روزنامه های اماراتی هم قرار گرفته است. این نشریه نوشت: پرسپولیس و شارجه پس از شکست در بازی نخست خود به دنبال پیروزی در دومین بازی هستند. الشارجه در بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا پس از ۱۱ سال، کار را با شکست خانگی در مقابل التعاون آغاز کرد و حالا می‌خواهد از پرسپولیس انتقام باخت ۳-۱ را بگیرد.

عبدالعزیز العنبری سرمربی جوان این تیم با وجود قهرمانی در لیگ و سوپرجام، به خاطر کسب نتایج نامطلوب در آستانه اخراج قرار دارد. او می‌گوید که هدف الشارجه فقط و فقط صعود به مرحله بعدی است. ما به روشی معتدل بازی خواهیم کرد اما می دانیم که پرسپولیس تیمی هجومی بر اساس مالکیت توپ است.

در ادامه این گزارش هم صحبت های یحیی گل محمدی آمده که در پاسخ به خبرنگار اماراتی نسبت به شناحتش از الشارجه گفت که کایو و مندس را می شناسد و قصد دارد آن ها را کنترل کند.

بیشتر بخوانید:

کری بازیکن الشارجه برای پرسپولیسی‌ها

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی با الشارجه امارات

 

 

تگ ها


فوتبال ایران پرسپولیس الشارجه الشارجه-پرسپولیس AFC Champions League فوتبال