الشارجه در دوحه؛ با هدف انتقام از پرسپولیس!

تیم الشارجه با نفرات کامل به پایتخت قطر دوحه رسیده است....

به گزارش ورزش سه، شاگردان عبدالعزیز العنبری نخستین تمرین خود را هم انجام دادند و حالا برای بازی حساس با الدحیل آماده می‌شوند. باتوجه به شکست مقابل تیم عربستانی و توقف مقابل پرسپولیس، این دیدار برای شارجه از اهمیت بالایی برخوردار است و در صورت شکست، سفیدهای اماراتی شانس کمی برای صعود خواهند داشت.

نکته جالب این که تعطیلی لیگ امارات سبب شد تا الشارجه با تعداد بازی اندک به استقبال حریفان آسیایی بیاید اما در آستانه سفر به دوحه، آن ها یک بازی مقابل تیم فوتبال هتا برگزار کردند و به پیروزی ۱-۰ رسیدند.

تیم الشارجه در حالی به دوحه رسید که مسئولان این تیم نیز برای بدرقه شاگردان العنبری به فرودگاه شهر شارجه رفتند و همچنین گزارش برخی از رسانه ها از تخصیص پاداش در صورت صعود به مرحله بعدی حکایت دارد.

در ترکیب این تیم چهار بازیکن خارجی هم دیده می‌شود که از الشارجه تیم قدرتمندی ساخته است؛ سوارز، چوکوروف، لوکاس کایو و ایگور کورنادو.

در دور رفت تیم شارجه در آستانه شکست مقابل پرسپولیس نماینده ایران قرار داشت اما آن ها دو بار بازی را به تساوی کشیدند و حالا قصد دارند با پیروزی در این بازی انتقام شکست سال ۲۰۰۹ را هم بگیرند؛ شکستی که پرسپولیس با هدایت سرمربی پرتغالی اش نلو وینگادا.

تگ ها


امارات الشارجه پرسپولیس تهران