الشعراوی: این دیدار را هرگز فراموش نمی کنم

استفن الشعراوی، ستاره رم، که در پیروزی 3-0 تیمش مقابل چلسی، ستاره میدان بود، تاکید کرد که برای یک بازیکن، چنین دیدارهایی فراموش نشدنی است ......

استفن الشعراوی، ستاره رم، که در پیروزی 3-0 تیمش مقابل چلسی، ستاره میدان بود، تاکید کرد که برای یک بازیکن، چنین دیدارهایی فراموش نشدنی است.

رم که در دیدار رفت توانسته بود چلسی را در استمفوردبریج با نتیجه 3-3 متوقف کند، در دیدار دیشب نمایش به مراتب بهتری از آبی های لندن داشت و در نهایت توانست به پیروزی 3-0 برسند. الشعراوی با زدن دو گل، ستاره رم در این دیدار بود.

او در پایان بازی گفت:" این از آن دیدارهایی که هرگز فراموش نمی کنیم؛ تا پایان عمر. این یک شب ویژه بود. این اولین بار که در یک دیدار لیگ قهرمانان دو گل زدم؛ ضمن اینکه چلسی را 3-0 شکست دادیم؛ اتفاقی که هر روز اتفاق نمی افتد. این پیروزی اهمیت زیادی برای من دارد.

صدرنشینی در گروه اهمیت زیادی دارد. وقتی قرعه کشی انجام شد، تردیدهایی در مورد ما وجود دارد. اما ما به لندن رفتیم و یک بازی خیلی خوب ارائه دادیم. اکنون ما یک دیدار مهم پیش از دیدارهای ملی داریم (دیدار خارج از خانه مقابل فیورنتینا). ما کاملا روی آن تمرکز داریم."

 

تگ ها


اخبار روز استفان الشعراوی رم UEFA Champions League فوتبال