الغرافه اجازه سفر طارمی به ايران را نداد

باشگاه الغرافه با سفر طارمی به ایران جهت حضور در نشست كمیته اخلاق مخالفت كرد ......

باشگاه الغرافه با سفر طارمی به ایران جهت حضور در نشست كمیته اخلاق مخالفت كرد.
پس از پایان دیدار الخور و الغرافه، مدیر برنامه قطری طارمی موضوع دعوت كمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ایران را به اطلاع مدیران باشگاه الغرافه رساند كه آنها این دعوت را مغایر با اصول حرفه ای حاكم بر فوتبال دانسته و به خاطر بازی روز پنجشنبه تیمشان با آن مخالفت كردند.
قطری ها اعلام كرده اند وقتی آی تی سی بازیكنی صادر می شود و در سیستم تی ام اس از سوی باشگاه و فدراسیون قبلی از محرومیت، بدهی یا پرونده های انضباطی بازیكن هیچ ذكری نشده، به منزله تسویه حساب بازیكن و آن فدراسیون و باشگاه است و دعوت او مغایر با مقررات فیفا است.
كتمان این موارد می تواند تبعات داشته باشد و یک فدراسیون نمی تواند بازیكن فعال تحت حوزه فدراسیون دیگری را دعوت كند و البته شیوه دعوت هم در موارد لزوم باید كاملا رسمی باشد.
آنها اعلام كردند در صورت نیاز و ضرورت، با توجه به بین المللی بودن موضوع و حضور طارمی خارج از حوزه فعالیت فدراسیون ایران، می توان فقط به فیفا مراجعه كرد كه فیفا هم با بررسی چند ماهه، رای خود را درباره این پرونده صادر كرده و اگر تخلفی رخ داده مطابق آن با متخلف برخورد شده است.
كمیته اخلاق فدراسیون فوتبال طارمی را برای ادای توضیحات در مورد زمان عقد قراردادش با باشگاه پرسپولیس پس از بازگشت از تركیه دعوت كرده بود تا روز سه شنبه هفدهم بهمن ماه در جلسه حاضر شود.
بار قبلی که کمیته اخلاق از طرفین این قرارداد برای تشکیل جلسه در هفته گذشته دعوت کرد هیچ کدام از مسئولان پرسپولیس و طارمی در این جلسه شرکت نکردند.

تگ ها


اخبار روز مهدی طارمی الغرافه فوتبال