الغرافه قطر در آستانه‌ی جذب مهدی طارمی

روزنامه الشرق قطر از نزدیک شدن مهدی طارمی به باشگاه الغرافه قطر سخن به میان آورد و اعلام کرد چه بسا این مهاجم گلزن فصل بعد در لیگ ستارگان قطر توپ بزند ......

روزنامه الشرق قطر از نزدیک شدن مهدی طارمی به باشگاه الغرافه قطر سخن به میان آورد و اعلام کرد چه بسا این مهاجم گلزن فصل بعد در لیگ ستارگان قطر توپ بزند.

به گزارش  مدال به نقل از ایسنا و به نقل از الشرق، سرنوشت مهدی طارمی هم چنان در هاله ای از ابهام قرار دارد و معلوم نیست که این بازیکن فصل بعد در پرسپولیس خواهد بود یا این تیم را ترک خواهد کرد. پیش بینی می شد که با توجه به اصرار طارمی به جدایی از سرخ پوشان این مهاجم گلزن راهی یک تیم بزرگ اروپایی شود، اما هنوز نتوانسته به این خواسته خود برسد.
روزنامه الشرق از مشتری قطری مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس سخن به میان آورد و نوشت که الغرافه به طارمی نزدیک شده و این احتمال وجود دارد که این بازیکن ایرانی به زودی راهی این تیم قطری شود.
طارمی یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که تنها درصورتی رضایت نامه مهاجم خود را می دهد که یک میلیون یورو پرداخت کند و باید دید که در نهایت سرنوشت این بازیکن چه خواهد شد.
طارمی در فصلی که گذشت عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است. او بهترین گلزن لیگ ایران شد و در لیگ قهرمانان آسیا و انتخابی جام جهانی هم بسیار خوب ظاهر شد و شانس بالایی برای کسب انتخاب بهترین بازیکن آسیا در سال جاری دارد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال