الغرافه قطر – ذوب‌آهن ایران/ یک گام تا هفتمین حضور

ذوب‌آهن فردا در دیداری از مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا میهمان الغرافه قطر خواهد بود....

ذوب‌آهن فردا در دیداری از مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا میهمان الغرافه قطر خواهد بود.

الغرافه قطر و ذوب‌آهن ایران در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، الغرافه قطر و ذوب‌آهن ایران فردا در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 18:30/ سه‌شنبه 30 بهمن/ورزشگاه ثانی بن جاسم، دوحه، قطر

تیم داوری:
داور وسط: کریستوفر بیث/ کمک داوران: متیو کریم و آنتون شچتینین/ داور ذخیره: کلیفورد پوستانس (همگی از استرالیا)

نمای بازی:
ذوب‌آهن در دومین بازی خود در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا فردا در خانه الغرافه به مصاف این تیم قطری خواهد رفت. تیم قدرتمند سال‌های نه چندان دور فوتبال قطر فصل گذشته با حضور در رده چهارم جدول لیگ ستارگان مجوز حضور در این مرحله را کسب کرد با این حال این قطری در فصل جاری شرایط نه چندان خوبی را در لیگ ستارگان داشته و در حال حاضر با 18 امتیاز از 16 بازی در رده هشتم جدول قرار دارند. الغرافه کار دشواری مقابل تیم سخت‌‎کوش ذوب‌آهن در پیش دارد با این حال شاگردان منصوریان به منظور صعود به مرحله گروهی، نیاز به به دقت بالاتری در ضربات پایانی خواهند داشت و تداوم روندی که این تیم در لیگ برتر و بازی قبلی پلی‌آف داشته می‌تواند منجر به حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا شود. ذوب‌‌آهن پیش از 6 بار در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته و در بازی فردا به دنبال تضمین هفتمین حضور خود در این مرحله از لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.

چهره‌های برتر:
کرسیتین اوساگوانا و ماریون سلیوا دو بازیکن کلیدی ترکیب ذوب‌آهن هستند و مهدی طارمی و عبدالعزیز حاتم بازیکنان کلیدی ترکیب الغرافه محسوب می‌شوند.

ترکیب احتمالی ذوب‌آهن ایران:
محمدرشید مظاهری، محمد نژاد‌مهدی، هادی محمدی، میلاد ‌فخرالدینی، مسعود ابراهیم‌زاده، حمید بوحمدان، محمدزبیر نیک‌نفس، قاسم حدادی‌فر، محمدرضا حسینی، مارین سیلوا و کریستین اوساگوانا