اللهیار صیادمنش به تیم ملی دعوت شد(عکس)

حساب توئیتری باشگاه زوریا لوهانسک از دعوت شدن اللهیار صیادمنش به اردوی تیم ملی فوتبال ایران خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، طبق برنامه اعلام شده، اردوی تیم ملی فوتبال ایران قرار است از روز چهارم فروردین در شهر کیش برگزار شود. تیم ملی که خود را برای حضور در دیدارهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ و انتخابی جام ملت ها ۲۰۲۳ آسیا آماده می کند، این اردوی آماده سازی را برپا خواهد کرد.


این اردو که قرار است تا روز نهم فروردین برگزار شود، زیر نظر دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی انجام شده تا ملی پوش روز دهم فروردین در دیداری دوستانه به مصاف سوریه بروند.


اما حساب رسمی و توئیتری باشگاه زوریا لوهانسک اوکراین از دعوت شدن اللهیار صیادمنش بازیکن ایرانی این تیم به اردوی تیم ملی خبر داد. این حساب توئیتری نوشته است: «از تیم ملی برای حضور صیادمنش تماس گرفته شده و این بازیکن از ۲۱ تا ۳۰ مارس در روند آماده سازی تیم ملی ایران شرکت خواهد کرد.»

پیش از  این، باشگاه آ. ا. ک آتن از دعوت کریم انصاری‌فرد به اردوی تیم ملی ایران از یکم تا دهم فروردین‌ماه ۱۴۰۰ خبر داده بود و صیادمنش دومین بازیکنی است که حضورش در این اردو اعلام رسمی شده است.


صیادمنش که در زمان مارک ویلموتس نیز به اردوی تیم ملی دعوت شده بود، در برابر همین تیم ملی سوریه نخستین بازی خود را انجام داد و موفق به گلزنی شد.

تگ ها


الهیار صیادمنش فوتبال ایران اوکراین زوریا لوهانسک فوتبال