الماس خانه : هیات فوتبال مالک سپید رود

الماس خاله: هیات فوتبال، مالک سپیدرود است/ مالک که شاخ و دم ندارد! رییس هیات فوتبال استان گیلان می گوید هیات فوتبال ......

الماس خاله: هیات فوتبال، مالک سپیدرود است/ مالک که شاخ و دم ندارد!

رییس هیات فوتبال استان گیلان می گوید هیات فوتبال مالکیت سپیدرود را در اختیار دارد و هزینه های این باشگاه را در سال آینده پرداخت می کند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، روز گذشته سازمان لیگ اعلام کرد که در صورت مشخص نشدن وضعیت مالکیت باشگاه سپیدرود رشت، اجازه حضور در لیگ برتر را به این تیم نمی دهد.

فرامرز الماس خاله در گفت وگو با ایسنا در واکنش به سازمان لیگ عنوان کرد: مالک این باشگاه مشخص است و هیات فوتبال استان گیلان مالک این باشگاه است. مالک که شاخ و دم ندارد! ما سال بعد تمام هزینه های این باشگاه را پرداخت می کنیم. همچنین میرشهاب مومنی مدیرعامل این باشگاه است. ما سعی می کنیم که سال بعد با علی نظرمحمدی به کارمان در لیگ برتر ادامه دهیم.

رییس هیات فوتبال استان گیلان در پاسخ به این سوال که آیا برای روشن شدن وضعیت باشگاه سپیدرود اقدامی صورت گرفته یا نه گفت: شهرداری و استانداری دنبال روشن شدن وضعیت این باشگاه هستند. با یکی، دو نفر هم صحبت کردیم تا باشگاه را به آن ها واگذار کنیم. این باشگاه را به سادگی واگذار نمی کنیم و وضعیت این افراد را بررسی می کنیم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال