الماس کشتی ایران قابل خریداری نیست !

فوق ستاره کشتی ایران و جهان حسن یزدانی برای خوشحالی مردم ایران می جنگد و برای این مردم خواهد ماند....

 به گزارش "ورزش سه"، حسن یزدانی نابغه کشتی ایران و یکی از پنج ستاره تاریخ کشتی ایران بر اساس اعلام اتحادیه جهانی کشتی امروز در برنامه دایره طلائی و در برابر این سوال که آیا تاکنون به کشتی گرفتن برای کشورهای دیگرفکر کرده است؟ با حس وطن پرستی و با تمام وجود  گفت: اصلا به این موضوع فکر نمی کنم. مردم آنقدر به من محبت دارند که به این چیزها فکر نکنم. درست است در کشور ما بی مهری هایی صورت می گیرد ولی وقتی محبت مردم را می بینم به چنین چیزی فکر نمی کنم و فقط می خواهم آنها را خوشحال کنم و مردم از من راضی باشند.


ناراحتی یزدانی پس از شکست دوباره از دیوید تیلور در رقابت های جهانی بوداپست که منجر به گرفتن برنز جهانی برای او شد و جامعه ورزش ایران را در بهت فرو برد منتج به نامه عذرخواهی او و قول جبران به مردم ایران شد که به دلیل آسیب دیدگی تیلور در رقابت های جهانی قزاقستان موکول به المپیک۲۰۲۰توکیو شد .صحبت های امروز الماس درخشان ایران و صحبت دلی او برای مردم کشورش در خصوص کشتی گرفتن برای  خوشحالی آن ها نشان می دهد که حسن یزدانی علیرغم عدم رسیدگی مالی مناسب مسئولین هیچ وقت پرچم ایران و لبخند مردم کشورش با هیچ پیشنهادی عوض نمی‌کند.


 مردم ایران نیز قدر این گوهر گرانبها را می دانند و بی صبرانه منتظر رویاروئی فرزند ایران با تیلور آمریکائی و قول جبران او در المپیک ۲۰۲۰باقی خواهند ماند.لازم به توضیح نیست کوچ ورزشکاران به کشورهای مختلف و مبارزه زیر پرچم کشورهای دیگر برای تامین زندگی در این سال ها در کشتی ،تکواندو و دومیدانی به دفعات مختلف باب شده است که از نمونه های مهم جهانی آن می توان به وزنه زدن نعیم سلیمانوف بلغاری برای کشور ترکیه با نام نعیم سلیمان اوغلو  در دهه ۶۰و ۷۰و کشتی گرفتن آرتورتایمازوف روسی برای کشور ازبکستان در اواخر دهه ۸۰در سطح رقابت های قهرمانی جهان نام برد . آن ها در حالی ملیت خود را عوض کردند که از لحاظ مالی نیز توسط کشورهای بلغارستان و روسیه تحت حمایت قرار داشتند.


حسن یزدانی فوق ستاره کشتی بلد دوست داشتنی ایران امروز در برنامه دایره طلائی از عرق ملی و و فاداری به پرچم ایران گفت علیرغم هزینه های بالای تغذیه در ورزش قهرمانی گفت :در ازای قهرمانی در المپیک ۱۰۰میلیون دریافت کرده است ،در حالی که  فقط برای تغذیه  سالیانه ۱۰۰میلیون بدون دریافت مکمل هزینه می کند.


 صحبت های امروز او دل ها را دوباره قرص کرد.او برای این مردم تاریخ تکرار خواهد کرد مانند پیروزی تاریخی علیرضا سلیمانی برابر بروس بومگارتنر،امیررضا خادم برابر کنی ماندی ،پیروزی های متعدد رسول خادم برابر ماخاربک خادارتسف .یزدانی برای مردم ما می ماند زیر پرچم ایران کشتی می گیرد و با دعای این مردم برابر تیلور "جبران می کند".همانطور که قول داده است .


منتظرآن روز می مانیم و نه تنها روزها بلکه دقیقه ها را می شماریم تا برروی تشک چشم در چشم دیوید تیلور بشوی و بعد بند دومین طلای المپیک را دور مچ حلقه کنی. به تو امیدها بسته ایم پهلوان استثنایی.

تگ ها


کشتی آزاد حسن یزدانی