المساکنی در فکر بازگشت به اروپا

مهاجم تونسی لخویا برای آخرین بار پیراهن این تیم قطری را در جدال برگشت با پرسپولیس برتن خواهد کرد چون تصمیم دارد به فوتبال اروپا بازگردد ......

مهاجم تونسی لخویا برای آخرین بار پیراهن این تیم قطری را در جدال برگشت با پرسپولیس برتن خواهد کرد چون تصمیم دارد به فوتبال اروپا بازگردد ...

مهاجم تونسی لخویا برای آخرین بار پیراهن این تیم قطری را در جدال برگشت با پرسپولیس برتن خواهد کرد چون تصمیم دارد به فوتبال اروپا بازگردد.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، یوسف المساکنی مهاجم ملی پوش و سرشناس تونسی لخویا که جزو گران قیمت ترین بازیکنان حال حاضر لیگ ستارگان قطر محسوب می شود با توجه به ادغام باشگاه قطری با الجیش در فصل آینده تصمیمی مبنی بر ماندن در این باشگاه ندارد از همین رو طی روزها و هفته های گذشته با پیشنهادات وسوسه کننده زیادی از باشگاه های عربستانی و اماراتی روبرو شد.

المساکنی که امید اول گلزنی لخویا در غیاب یوسف العربی مهاجم مصدوم این تیم در جدال برگشت با پرسپولیس است، در گفتگو با سایت استاد الدوحه گفت:« من با وجود پیشنهاداتی که از عربستان و امارات دارم تصمیم گرفته ام فصل بعد در تیمی اروپایی به میدان بروم از همین رو در حال توافق با یک باشگاه بزرگ هستم و دیگر نمی خواهم در حاشیه خلیج فارس بازی کنم».

به این ترتیب به نظر می رسد المساکنی برای آخرین بار هفته آینده پیراهن لخویا را مقابل پرسپولیس برتن کند و بعد از بازی برگشت مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا از باشگاه های عربی حاشیه خلیج فارس خداحافظی خواهد کرد.